Mänguväljak Cascade
In: Mänguväljakud

Mänguväljak Cascade

Mängulusti kõigile!

Mänguväljak Cascade on absoluutselt vastupandamatu ning püüab väikeste seiklejate tähelepanu esimesest hetkest. Kerge ligipääs ja kaks mängutasandit pakuvad rohkelt ronimisrõõmu. Cascade mänguväljakul on kaks ühendatud mängutasandit ja kaldtee, mis teeb mänguväljaku sobivaks igas vanuses lastele. Nagu enamikel mänguväljakud.ee tornidel, saad ka sellele tootele valida sobivas kõrguses mängutasandi vahemikus 0.9 kuni 1.2 m. Madalam versioon on disainitud spetsiaalselt 3-6 aastastele lastele. Mänguväljaku paremale küljele saab hõlpsasti lisada kiige või ronimismooduli Challenger.

Mänguväljak Cascade + kiigemoodul Swing

Igal õigel mänguväljakul on alati kiik!

Enam ei pea valima mänguväljaku ja kiige vahel. Lihtsalt lisa @swing valitud mänguväljakule. Klassikaline kombo mänguväljakust ja kiigest pakub lastele palju rõõmu. Sobilikud lisatarvikud oma lemmikkiigele saad valida meie tootevalikust. Kvaliteetsed metallist kinnitustarvikud ning kindel konstruktsioon teevad kiige eriti turvaliseks ja vastupidavaks.

Mänguväljak Cascade + ronimismoodul Challenger

Kõigile väikestele mägironijatele!

@challenger moodul pakub tõelisi väljakutseid ning tõmbab väikeseid mägironijaid kui magnetiga. Hea ja sügav ööuni peale mägiekspeditsioone on garanteeritud.

@challenger moodul on lisa kiigemooduli ekslusiivsem versioon. Kiigepuul on ruumi kahele kiigele. Lisaks on sel ka ronimistasand, millele saab ligi kolmest külgest. Vali suur ja lai ronimissein ronimiskividega, ronimisvõrk või köisredel. Sarnaselt @swing kiigemooduliga on ka @challenger saadaval kahes erineva kõrgusega versioonis.

Vaate e-poest:

Mänguväljak Cascade

Mänguväljak Cascade + kiigemoodul Swing 

Mänguväljak Cascade + ronimismoodul Challenger