Laste mänguväljak koduaeda (Pagoda)

Mänguväljak Pagoda

Piiramatud võimalused ootavad!

Mänguväljak Pagoda on suurima mängutasandiga mänguväljak mänguväljakud.ee valikus (1.4m x 1.6 m), mis annab lastele palju mänguruumi. Mänguväljakule saab lisada rõdu, mis lisab ruumi veelgi juurde. Suur liivakast pakub ohtralt võimalusi kaevetöödeks ja liivalosside ehitamiseks. Hiina iidsetest pagodadest inspireeritud disain pakub seiklusi pikemaks ajaks. Pagoda mänguväljakule saavad lapsed siseneda kahest kohast – kaldredeliga tagaküljest või püstise redeliga esiküljelt. Esiküljel on piisavalt ruumi lisamooduli või teise liumäe lisamiseks.

Mänguväljak Pagoda + kiigemoodul Swing

Igal õigel mänguväljakul on alati kiik!

Enam ei pea valima mänguväljaku ja kiige vahel. Lihtsalt lisa @swing valitud mänguväljakule. Klassikaline kombo mänguväljakust ja kiigest pakub lastele palju rõõmu. Sobilikud lisatarvikud oma lemmikkiigele saad valida meie tootevalikust. Kvaliteetsed metallist kinnitustarvikud ning kindel konstruktsioon teevad kiige eriti turvaliseks ja vastupidavaks.

Mänguväljak Pagoda + ronimismoodul Challenger

Kõigile väikestele mägironijatele!

@challenger moodul pakub tõelisi väljakutseid ning tõmbab väikeseid mägironijaid kui magnetiga. Hea ja sügav ööuni peale mägiekspeditsioone on garanteeritud.

@challenger moodul on lisa kiigemooduli ekslusiivsem versioon. Kiigepuul on ruumi kahele kiigele. Lisaks on sel ka ronimistasand, millele saab ligi kolmest külgest. Vali suur ja lai ronimissein ronimiskividega, ronimisvõrk või köisredel. Sarnaselt @swing kiigemooduliga on ka @challenger saadaval kahes erineva kõrgusega versioonis.

Vaate e-poest:

Mänguväljak Pagoda

Mänguväljak Pagoda + kiigemoodul Swing

Mänguväljak Pagoda + ronimismoodul Challenger