-7%

Kahekordne mängumaja Marie 5,4m² (naturaalne)

Alates: 1149€

Kiire tarne
Tootekood: EL16-1929

Kahekordne mängumaja Marie (6,9m²), naturaalne


Kahekordne mängumaja Marie on pindalaga 5,4m2, kokku 6,9m2 (alumise korruse pindala on 5,4m2 ja ülemise korruse lavats 1,5m2) ning see on üks suurimaid mängumaju meie tootevalikus. Naturaalsest puidust mängumaja saab ise oma soovi ja nägemuse järgi värvida. Maja on seest suur ja avar, teisel korrusel asuvale platvormile viib trepp. Alumise mängumaja korruse saab sisustada mööbliga ning mänguasjadega ning teisele korrusele võib luua lapsele mõnusa puhkenurga, kus saab pikutada ning puhata.

Mängumaja on valmistatud kuusepuidust ning mõeldud kodukasutusse välistingimustesse. Kuna mängumaja puit on mõeldud välistingimustesse ning võib sisaldada karedaid kohti, oksakohti ning pragusid. Puidu tugevust ega omadusi see ei mõjuta.

Vaata allpool videost, kui suur mängumaja on Marie!

Mängumaja tootja on Palmako (Eesti).

Kui valite paigaldusteenuse, siis paigaldus sisaldab mängumaja kokkupanekut ning paigaldust maapinnast kõrgemale Fibo plokkidele, samuti mängumaja põhja immutamist värvitu immutusvahendiga. Paigaldus ei sisalda mängumaja värvimist (v.a põhja immutamine).

GALERII Vaata fotode galeriist mängumaja Marie fotosid (fotod on kaitstud autoriõigusega, fotode õigus manguvaljakud.eu)

Montaažijuhend

Komplekti kuuluvad lillekastid

Põrandalauad, katuselauad ja seinapaksus on 16mm!

Seinakõrgus 138cm

Kogukõrgus 234cm

Pindala kokku 6,9m² - esimese korruse pindala on 5,4m² ja lavats 1,5m²

Ruumala 10,2m3

Katuse üleulatuvus 14cm

Katuse pindala / katuse kaldenurk 10,0 m²/40,0°

Ukseava mõõdud 58x112cm

Aknaava mõõdud 38x54cm (mitteavanev aken), pleksiklaasist aknad

Teise korruse mõõdud on ca 1890x800mm=1,51m2. Paneeli paksus 48mm.

Pakendi mõõt 2,4x1,2x0,7m

Paki kaal 455kg

Mängumaja on võimalik ise vastavalt soovile värvida või toonida.

Katuse pealismaterjal ei kuulu komplekti, võimalik juurde osta kärgmaterjal 5 pakki (katuse pindala 10m2) või ruberoidi 2 rulli, valiku saab teha toote valikmenüüst.

Katusematerjali võib paigaldada kuumtsingitud papinaeltega või klambripüstoliga (ei sisaldu komplektis).

Sobib lastele alates 3. eluaastast ja kaaluga mitte rohkem kui 50kg. Alla 3 aastastele ei ole lubatud ilma täiskasvanu järelvalveta mängida.

Transport mahalaadimisega

Mängumaja värvimine ja hooldus

Puit on looduslik materjal ning kasvab ja kahaneb sõltuvalt ilmastikuoludest. Suured ja väikesed praod, värvitoonide erinevused ning muutused, samuti muutuv puidustruktuur ei ole vead, vaid on puu kasvamise tulemus ning puidu kui loodusliku materjali omapära.

Töötlemata puit muutub seistes mõne aja pärast hallikaks, võib tõmbuda siniseks ja minna hallitama. Et kaitsta oma mängumaja puitdetaile, peate Te need koheselt puidukaitsevahendiga töötlema.

Tähelepanu! Maja tarnitakse viimistlemata kujul. Tuleohu vähendamiseks kasutage värve või immutusmaterjali, mis ei soodusta tule levikut. Kasutage veebaasil valmistatud värve ja immutusvahendeid, vältige lahustil põhinevaid tooteid. Paluge nõu erialaspetsialistilt töötlemata okaspuu jaoks mõeldud värvide osas ja järgige värvitootja juhiseid.

Toodet ei ole lubatud katta lakkide või värvidega, mille pinnal on leegi levimise kiirus suurem kui 20mm/s. Värvimisel kasutage kõrge kvaliteediga tööriistu ja värve, järgige värvide kasutusjuhendit, tootja ohutus- ja kasutamisjuhiseid. Ärge kunagi värvige terava päikese käes ega vihmase ilmaga.

Pärast maja montaaži soovitame lõplikul viimistlusel kasutada ilmastikuoludele kaitseks värvi, mis kaitseb puitu niiskuse ja UV-kiirguse eest.

Pikaaegse kuiva kliima tingimustes võib puit kokku kuivada ja kruvide kinnitused võivad nõrgeneda. Kontrollige regulaarselt ja vajadusel pingutage kruvide, mutrite ja poltide kinnitust! Vastasel korral võib toode ohtlikuks muutuda.

Kord aastas tuleb üle vaadata materjali sobivus, aksessuaaride korrosiooni ja puitosade mädanemise võimalikkus. Liikuvaid metallosi tuleb õlitada, kulunud või defektiga osad tuleb asendada tootja pakutavate detailidega.

Eriti hoolikalt tuleb jälgida barjääride ja ukse kinnitust.

Kord poole aasta järel soovitame Teil maja hoolikalt üle vaadata. Reeglipärane maja värvimine pikendab oluliselt Teie mängumaja eluiga.

Samuti kontrollige katusekatte seisukorda, et avastada aegsasti võimalikud lekked. Lekete esinemisel kõrvaldage need, et vesi ei kahjustaks katust ega muid maja puitosi.

Kasutage toote parandamiseks ainult identseid detaile. Andmed komponentide kohta leiate tootega kaasnevast dokumentatsioonist.

Mängumaja tutvustusvideo

Järelmaks

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist.

ESTO järelmaksu plussid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu tingimused

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Intess alates 0%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 4 aastat
ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Vaata lähemalt esto.ee.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

Pakend 1

EAN kood
4743142099605
Mõõtmed (Pikkus x laius x kõrgus) cm
240 x 120 x 70
Kogukaal kg
455

SILDID: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ostukorv