Kahekordne mängumaja Ruudi (3,6m²), naturaalne
Kahekordne mängumaja Ruudi (3,6m²), naturaalneKahekordne mängumaja Ruudi (3,6m²), naturaalneKahekordne mängumaja Ruudi (3,6m²), naturaalneKahekordne mängumaja Ruudi (3,6m²), naturaalne

Kahekordne mängumaja Ruubi (3,6m²), seina kõrgus 164cm

Alates: 1,139.00

Tarne 1-2 nädalat (olenevalt piirkonnast)

Saatmine (kulleriga) 99.90

Saatmine saartele on erihinnaga!

Tarne 1-2 nädalat (olenevalt piirkonnast)

Saatmine (kulleriga) 99.90

Saatmine saartele on erihinnaga!

Kahekordne mängumaja Ruubi (3,6m²), naturaalne


Kahekordne mängumaja Ruubi (3,6m2) on üks armsa välimusega ja suure interjööriga mängumaja mudel, millel on ka teise korruse lavats, kus laps saab puhata ja mängida. Maja on valmistatud Eestis ning kvaliteetsest puitmaterjalist. Mängumaja Ruubi on sisemise pindalaga 3,6m2, seega mahutab maja palju lapsi ning võimalus on mängumaja sisustada sobiva mööbliga. Teisele korrusele pääseb redelist. Mängumajal on ka suur terrass (2,3m2), kus laps saab mängid

Mängumaja kõrgus räästaservani on 164,9 cm, see on tehtud 1,6cm paksusest kuuselauast.

Kingi lapsele rõõmu ja vali aeda vahva ja mõnus mängumaja Ruubi. Maja on naturaalsest puidust (töötlemata) ning seeõttu saad maja värvida just enda soovile vastavalt, mis tahes tooni või lihtsalt katta ainult niiskustõkkega, et jääks naturaalne toon. Hubase olemise loomiseks saab lisada lillekaste, maja kõrvale paigutada liivakast või kiik – just selline nagu laps unistab!

Kui valite paigaldusteenuse, siis paigaldus sisaldab mängumaja kokkupanekut ning paigaldust maapinnast kõrgemale Fibo plokkidele, samuti mängumaja põhja immutamist värvitu immutusvahendiga. Paigaldus ei sisalda mängumaja värvimist (v.a põhja immutamine).

GALERII Vaata fotode galeriist mängumaja Ruubi fotosid (fotod on kaitstud autoriõigusega, fotode õigus manguvaljakud.eu).

Põrandalauad katuse ja seinapaksus on 16mm

Seinakõrgus 164cm (väga kõrge!)

Pindala 3,6m², lisaks lavats ca 1,5m2

Mängumaja mõõdud väljast: 229 x 257 cm, pindala 3,6m2 + terrass 2,3m2

Katuse pindala/kaldenurk on 5,2 m2, 28 kraadi.

Ukseava mõõdud sise 52x112cm

Mitteavanev aken, mõõdud 56x56cm

Pakendi mõõt 49 x 120 x 230 cm

Paki kaal 360kg

Mängumaja on võimalik ise vastavalt soovile värvida või toonida.

Katuse pealismaterjal ei kuulu komplekti, võimalik juurde osta kärgmaterjal 3 pakki või ruberoidi 1 rull, valiku saab teha toote valikmenüüst.

Transport mahalaadimisega

Valmistatud Eestis

Mängumaja värvimine ja hooldus

Puit on looduslik materjal ning kasvab ja kahaneb sõltuvalt ilmastikuoludest. Suured ja väikesed praod, värvitoonide erinevused ning muutused, samuti muutuv puidustruktuur ei ole vead, vaid on puu kasvamise tulemus ning puidu kui loodusliku materjali omapära.

Töötlemata puit muutub seistes mõne aja pärast hallikaks, võib tõmbuda siniseks ja minna hallitama. Et kaitsta oma mängumaja puitdetaile, peate Te need koheselt puidukaitsevahendiga töötlema.

Tähelepanu! Maja tarnitakse viimistlemata kujul. Tuleohu vähendamiseks kasutage värve või immutusmaterjali, mis ei soodusta tule levikut. Kasutage veebaasil valmistatud värve ja immutusvahendeid, vältige lahustil põhinevaid tooteid. Paluge nõu erialaspetsialistilt töötlemata okaspuu jaoks mõeldud värvide osas ja järgige värvitootja juhiseid.

Toodet ei ole lubatud katta lakkide või värvidega, mille pinnal on leegi levimise kiirus suurem kui 20mm/s. Värvimisel kasutage kõrge kvaliteediga tööriistu ja värve, järgige värvide kasutusjuhendit, tootja ohutus- ja kasutamisjuhiseid. Ärge kunagi värvige terava päikese käes ega vihmase ilmaga.

Pärast maja montaaži soovitame lõplikul viimistlusel kasutada ilmastikuoludele kaitseks värvi, mis kaitseb puitu niiskuse ja UV-kiirguse eest.

Pikaaegse kuiva kliima tingimustes võib puit kokku kuivada ja kruvide kinnitused võivad nõrgeneda. Kontrollige regulaarselt ja vajadusel pingutage kruvide, mutrite ja poltide kinnitust! Vastasel korral võib toode ohtlikuks muutuda.

Kord aastas tuleb üle vaadata materjali sobivus, aksessuaaride korrosiooni ja puitosade mädanemise võimalikkus. Liikuvaid metallosi tuleb õlitada, kulunud või defektiga osad tuleb asendada tootja pakutavate detailidega.

Eriti hoolikalt tuleb jälgida barjääride ja ukse kinnitust.

Kord poole aasta järel soovitame Teil maja hoolikalt üle vaadata. Reeglipärane maja värvimine pikendab oluliselt Teie mängumaja eluiga.

Samuti kontrollige katusekatte seisukorda, et avastada aegsasti võimalikud lekked. Lekete esinemisel kõrvaldage need, et vesi ei kahjustaks katust ega muid maja puitosi.

Kasutage toote parandamiseks ainult identseid detaile. Andmed komponentide kohta leiate tootega kaasnevast dokumentatsioonist.

Järelmaks

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist.

ESTO järelmaksu plussid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu tingimused

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Intess alates 0%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 4 aastat
ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Vaata lähemalt esto.ee.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

Pakend 1

EAN kood
Mõõtmed (Pikkus x laius x kõrgus) cm
230x120x49
Kogukaal kg
360