Laste mängumaja Merlyn (2,61m2) + ronimismoodul Challenger (naturaalne)

Alates: 1,944.00

Tootekood: Merlyn_5

Sellele tootele sobivad tarvikud:

Laste mängumaja Merlyn (2,61m2) + ronimismoodul Challenger (naturaalne)

Jalgadel mängumaja Merlyn ronimismooduliga Challenger on valmistatud kuusepuidust ning mõeldud kodukasutusse välistingimustesse. Mängumaja on suur ja avar, pindalaga kokku 4m2 (sh terrass) ning kõrgusega 3,1m. Mängumaja all on liivakast ning komplektis on ka puidust liivakasti kaas. Mängumaja aknad on turvalisest pleksiklaasist, seinad on valmistatud 19mm puitlauast.

Mängumaja komplekti kuulub ronimismoodul ronimisseina, ronimisvõrgu, kiigeiste ja pesakiik (vahetatavad). Maja on naturaalsest puidust ning vajab puidukaitsevahendiga töötlemist enne või kohe pärast paigaldamist.

Vaata ka teisi mängumaja Merlyn mudeleid.

Mängumaja on valmistatud naturaalsest puidust ning vajab puidukaitsevahendiga töötlemist.

GALERII Vaata fotode galeriist mängumaja Merlyn fotosid (fotod on kaitstud autoriõigusega, fotode õigus manguvaljakud.eu).

Mängumaja pindala on ligikaudu 2.61m² + terrassi pindala 1.39m² (kokku 4m²)

Liivakast ja liivakasti kate

Trepp käsipuudega

Kiigeiste plastik (värvi valiku saab teha üleval menüüs)

Pesakiik Swibee (värvi valiku saab teha üleval menüüs)

Kui soovid kiigeistme asemel beebikiike, siis saad selle juurde osta ning ise vahetada (kiigeklambrid on universaalsed).

Mängumaja mõõdud: pikkus 200 cm x laius 200 cm x kõrgus 310 cm

Sisemõõdud: pikkus 196,8 cm x laius 133 cm x kõrgus 165 cm

Kiigemooduli mõõdud: 356 (L) cm x 287,6 cm (P) x 234 (K) cm

Platvormi kõrgus on 1.5m.

Katuse pindala/kaldenurk 7,1m²/40 kraadi

Ukseava mõõdud sise 55x112cm

Mitteavanev aken, mõõdud 56x56cm

Aknad pleksiklaasist

Põrandalauad katuse ja seinapaksus on 19mm

Pakendi mõõt: pikkus 295 cm x laius 135 cm x kõrgus 70 cm

Paki kaal 490kg

Mängumaja on võimalik ise vastavalt soovile värvida või toonida.

Katuse pealismaterjal ei kuulu komplekti, võimalik juurde osta kärgmaterjal 3 pakki, valiku saab teha toote valikmenüüst.

Mängumaja värvimine ja hooldus

Puit on looduslik materjal ning kasvab ja kahaneb sõltuvalt ilmastikuoludest. Suured ja väikesed praod, värvitoonide erinevused ning muutused, samuti muutuv puidustruktuur ei ole vead, vaid on puu kasvamise tulemus ning puidu kui loodusliku materjali omapära.

Töötlemata puit muutub seistes mõne aja pärast hallikaks, võib tõmbuda siniseks ja minna hallitama. Et kaitsta oma mängumaja puitdetaile, peate Te need koheselt puidukaitsevahendiga töötlema.

Tähelepanu! Maja tarnitakse viimistlemata kujul. Tuleohu vähendamiseks kasutage värve või immutusmaterjali, mis ei soodusta tule levikut. Kasutage veebaasil valmistatud värve ja immutusvahendeid, vältige lahustil põhinevaid tooteid. Paluge nõu erialaspetsialistilt töötlemata okaspuu jaoks mõeldud värvide osas ja järgige värvitootja juhiseid.

Toodet ei ole lubatud katta lakkide või värvidega, mille pinnal on leegi levimise kiirus suurem kui 20mm/s. Värvimisel kasutage kõrge kvaliteediga tööriistu ja värve, järgige värvide kasutusjuhendit, tootja ohutus- ja kasutamisjuhiseid. Ärge kunagi värvige terava päikese käes ega vihmase ilmaga.

Pärast maja montaaži soovitame lõplikul viimistlusel kasutada ilmastikuoludele kaitseks värvi, mis kaitseb puitu niiskuse ja UV-kiirguse eest.

Pikaaegse kuiva kliima tingimustes võib puit kokku kuivada ja kruvide kinnitused võivad nõrgeneda. Kontrollige regulaarselt ja vajadusel pingutage kruvide, mutrite ja poltide kinnitust! Vastasel korral võib toode ohtlikuks muutuda.

Kord aastas tuleb üle vaadata materjali sobivus, aksessuaaride korrosiooni ja puitosade mädanemise võimalikkus. Liikuvaid metallosi tuleb õlitada, kulunud või defektiga osad tuleb asendada tootja pakutavate detailidega.

Eriti hoolikalt tuleb jälgida barjääride ja ukse kinnitust.

Kord poole aasta järel soovitame Teil maja hoolikalt üle vaadata. Reeglipärane maja värvimine pikendab oluliselt Teie mängumaja eluiga.

Samuti kontrollige katusekatte seisukorda, et avastada aegsasti võimalikud lekked. Lekete esinemisel kõrvaldage need, et vesi ei kahjustaks katust ega muid maja puitosi.

Kasutage toote parandamiseks ainult identseid detaile. Andmed komponentide kohta leiate tootega kaasnevast dokumentatsioonist.

Järelmaks

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist.

ESTO järelmaksu plussid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu tingimused

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Intess alates 0%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 4 aastat
ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Vaata lähemalt esto.ee.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

Pakend 1

EAN kood
Mõõtmed (Pikkus x laius x kõrgus) cm
295 x 135 x 85
Kogukaal kg
590

SILDID: ,,,,,,,,,,,,,,,,

Ostukorv