Ava filter

Vedru- ja kaalukiiged

Mänguväljak on lapse lemmikpaik, kus aega veeta. Mänguväljakutele lisavad põnevust mitmesugused mängutarbed: liumäed, vedru- ja kaalukiiged, ronilad, spordivahendid ja liivakastid.

Vedrukiik on seade, mis aitab arendada lapsel jõudu ja tasakaalu. See on lihtne ja lihtsasti ligipääsetav ning kergesti paigaldatav. Vedrukiik on suurepärane alternatiiv noorematele lastele kiikumiseks. Tänu külgpaneelidele ja käepidemetele on vedrukiik turvaline igas vanuses lapsele. Vaatamata sellele tuleb lapsi alati jälgida ning meeles pidada ohutust ja turvalisust.

Kuidas valida mänguväljakule vedrukiik?

Esmalt tuleks tähelepanu pöörata mänguvälja suurusele, nii et üksikute seadmete ohutusalad ei kattuks. Vedrukiikede valikus on erinevaid kujundeid, mis pakuvad rõõmu kõikidele lastele – suurimaks lemmikuks on autod ja loomad. Kõikidel vedrukiikedel on ohutussertifikaat ning seadmed on lubatud avalikuks kasutamiseks. Vedrukiiged on valmistatud 15mm paksusest veekindlast vineerist, seadmed on kvaliteetsed ja vastupidavad kõikidele ilmastikutingimustele. Kinnituskruvid kinnitatakse plastkorkidega, vedrukiiged kinnitatakse maasse terasankrutega betoneerides.