Löökpill bells ‘munk’ maapealseks kinnitamiseks

Küsi pakkumist!
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Tootekood: 560.500.500.111 / 560.500.500.311

Löökpill bells 'munk' maapealseks kinnitamiseks

Löökpilli “munk” kujutab endast välipilli, mis peegeldab Kaug-Ida arhitektuurilist essentsi. See instrument koosneb vertikaalselt paigutatud kelladest, mille sügavad ja rikkalikud toonid loovad avatud ruumides erilise kõla.

Selle mängimise viis on ülimalt lihtne ja loomulik. Iga kellaga eraldi löögi andmisega saab esile kutsuda ainulaadseid ja kestvaid helisid. Löödes kellasid järjest ülalt alla, tekib kombineeritud toonidega hüpnotiseeriv glissando efekt. “Munk” kohandub sujuvalt mitmesugustesse keskkondadesse, olles ruumisäästlik ja sobitudes hästi koos teiste instrumentidega.

 • toode on mõeldud avalikuks kasutamiseks, omab vastavat sertifikaati
 • mõõdud: pikkus 33 cm, laius 33 cm ja kõrgus 150 cm
 • värv: must / laimioheline
 • äärmiselt vastupidav
 • toote kaal 19 kg

 

Löökpill “munk” võib olla lastele väga kasulik mitmel põhjusel:

 • Muusikaline areng: Mängides “munk” kelladel, arendavad lapsed oma rütmitaju ja muusikalist kuulmist. Erinevate toonide eristamine ja nende loomine aitab kaasa nii muusikalise kuulmise kui ka loovuse arengule.
 • Motoorsete oskuste parandamine: Löökpillidel mängimine nõuab peenmotoorikat ja koordinatsiooni, eriti kui lapsed õpivad lööma kellasid täpselt ja järjestikku, et tekitada soovitud helisid või meloodiaid.
 • Keskendumisvõime suurendamine: Muusika õppimine ja pillimäng nõuavad keskendumist ja tähelepanu detailidele. “Munk” kellade mängimine võib aidata lastel parandada nende võimet keskenduda ülesannetele pikema aja vältel.
 • Sotsiaalsed oskused: Koos teistega muusikat luues õpivad lapsed koostööd ja suhtlemisoskusi. See aitab neil õppida, kuidas töötada osana meeskonnast ja kuidas oma mõtteid ja ideid teistega jagada.
 • Emotsionaalne väljendus ja heaolu: Muusika pakub väljendusrikast kanalit emotsioonidele, aidates lastel õppida oma tundeid tervislikul viisil väljendama. Lisaks võib muusikaga tegelemine olla lõõgastav ja stressi maandav tegevus, mis parandab laste üldist heaolu.
 • Kultuuriline teadlikkus: Kuna “munk” kajastab Kaug-Ida arhitektuuri ja kultuuri, annab selle pilli mängimine lastele võimaluse õppida ja hinnata teisi kultuure, laiendades nende maailmavaadet ja suurendades kultuuridevahelist mõistmist.

 

Kokkuvõttes võib “munk” kellade kasutamine laste muusikahariduses olla mitmekülgne vahend, mis soodustab nii isiklikku kui ka sotsiaalset arengut, pakkudes samal ajal lõbusat ja kaasahaaravat tegevust.

Järelmaks

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist.

ESTO järelmaksu plussid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu tingimused

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Intess alates 0%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 4 aastat
ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Vaata lähemalt esto.ee.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

SILDID: