KUIDAS OSTA?

Toodete tellimiseks lisage tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vaata ostukorvi“. Ostu vormistamiseks vali “mine kassasse”. Tellimuse vormistamiseks palume täita kauba kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve, mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi kaudu või pangaülekandega. Pangalingi makse vahendaja on Maksekeskus AS ning laekumise info jõuab meieni koheselt. Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile.

MÄNGUVÄLJAKUD JA MÄNGUMAJAD

Pärast raha laekumist kontole täpsustame teiega toote tarneaja (üldiselt on toote tarneaeg 7- 14 tööpäeva kui toote juures ei ole märgitud teisiti).

MAKSMINE

Manguvaljakud.eu veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid

Swedbank, SEB Pank, Danske Pank, Nordea Pank, LHV Pank. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile. Pangalingi makse vahendaja on Maksekeskus AS ning laekumise info jõuab meieni kohe pärast teiepoolset makse kinnitamist pangas.

Pangaülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saabub teie e-posti aadressile, et saaksite arve soovi korral tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.

TRANSPORT

Manguvaljakud.eu pakub veebipoest tehtud tellimustele transporti, vaata lähemalt transpordi tingimusiAitame teid igal viisil, et et kõik tarned sujuksid meeldivalt.

TAGASTAMISÕIGUS

Pärast kauba kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada. Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis. Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile lisaks kauba maksumusele ka esialgne postikulu. Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@manguvaljakud.eu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

MÜÜGITINGIMUSED

 1. Müügitingimuste kehtivus
  a) Müügitingimused kehtivad manguvaljakud.eu e-poe klientide (edaspidi Klient) ja Boostbox OÜ (edaspidi manguvaljakud.eu) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
  b) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad manguvaljakud.eu e-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  c) Manguvaljakud.eu jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse manguvaljakud.eu veebilehel.
 2. Hinnad
  a) Kõik hinnad manguvaljakud.eu veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%.
  b) Ostudel lisandub transpordikulu kui tellimus jääb alla 250€, mis kuvatakse kliendile kassas vastavalt tootele või toote kategooriale.
  c) Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).
  d) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja manguvaljakud.eu vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
 3. Tellimuse vormistamine
  a) Lisage soovitud tooted ostukorvi
  b) Tellimuse vormistamisega alustamiseks vajutage ostukorvis lingile „Vormista tellimus“
  c) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Kinnita tellimus“. Seepeale kuvatakse ekraanile arve mille saate tasuda mugavalt pangalingi, PayPali või ülekandega. Andmed siseriikliku makse sooritamiseks leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arve lehelt.
  d) Tellimuse kinnitamisel saadetakse tellimuse kokkuvõte ka tellimuse vormistamise käigus märgitud e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.
  e) Tasumata tellimused annuleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 4. Müügilepingu jõustumine
  a) Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Boostbox OÜ arveldusarvele.
 5. Kohaletoimetamine
  a) Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) manguvaljakud.eu tellimuse ning edastab info kättesaamise kohta.
  b) Manguvaljakud.eu veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise  hetkest.
  c) Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.
  d) Transpordi käigus vigastada saanud toode, vahetatakse klendile umber uue toote vastu. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.
  e) Manguvaljakud.eu ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida manguvaljakud.eu ei saanud mõjutada või ette näha.
 6. Tagastamisõigus
  a) Pärast tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.
  b) Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis.
  c) Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile lisaks kauba maksumusele ka esialgne postikulu.
  d) Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Manguvaljakud.eu kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.
  e) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@manguvaljakud.eu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
  f) Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
 7. Vastutus
  a) Manguvaljakud.eu vastutab Teie ees ja Teie vastutate manguvaljakud.eu ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
 8. Vääramatu jõud
  a) Manguvaljakud.eu ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida manguvaljakud.eu ei saanud mõjutada või ette näha.
 9. Isikuandmete kaitse ja turvalisus
  a) Manguvaljakud.eu lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.
  b) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka manguvaljakud.eu poolne ligipääs.
 10. Pretensioonide esitamise kord
  a) Manguvaljakud.eu vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest mis ilmnevad kuni kahe (2) aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile.
  b) Manguvaljakud.eu ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puudustest mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.
  c) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava või ilma puudusteta tootega või müügilepingust taganemist ja kauba tagastamist manguvaljakud.eu kulul. Müügilepingust taganemise korral hüvitab manguvaljakud.eu Kliendile kauba eest tasutud summa koos postikuluga Kliendi poolt soovitud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul pärast kauba tagastamist ja puuduste kontrollimist ja tuvastamist.
  d) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada meiliaadressile info@manguvaljakud.eu pretensioon, kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
  e) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise korral peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamisest.
  f) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Meie ettevőtte jaoks on oluline kaitsta meie klientide isiklikke andmeid. Kőik manguvaljakud.eu internetitegevused on kooskőlas Euroopa őigusaktidega (EU Direktiiv 95/46/EC, 2002/58/EC ja Lepingu Konventsioonid ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189) ja Kesk- ja Ida Euroopa riikide őigusaktidega. See privaatsuse poliitika juhib andmete haldust, mida manguvaljakud.eu Teie kohta on kogunud Teie külastamisel meie kodulehekülgi.

ISIKLIKE ANDMETE KOGUMINE JA HALDAMINE

Isiklikud andmed on informatsioon, mis identifitseerib Teid, näiteks: Teie nimi, Teie aadress, e-mail vői postiaadress. Manguvaljakud.eu ei kogu Teilt andmeid, välja arvatud juhul kui Te spetsiifiliselt neid avaldate, näiteks tellides tooteid vői taodeldes uudiskirju.

ISIKLIKE ANDMETE KASUTUS JA TEATAVAKS TEGEMINE

Manguvaljakud.eu kasutab Teie isiklikke andmeid vaid kodulehekülje tehnilise administratsiooni eesmärkidel, et tagada Teile juurepääs eri informatsioonile ja üldiseks suhtluseks teiega. Manguvaljakud.eu ei müü Teie isiklikke andmeid kolmandatele isikutele, ega turusta seda mujal. Manguvaljakud.eu töötajad on moraalselt kohustatud austama Teie andmete konfidentsiaalsust ja järgima konfidentsiaalse info avalikustamise lepet (CDA).

VALIKUVABADUS

Teie kontrollite oma infot, mida manguvaljakud.eu edastate. Kui Te otsustate oma andmeid manguvaljakud.eu’ga mitte jagada, ei pruugi Te ligi pääseda osadele koduleheküljega seontuvatele kohtadele. Kasutajatel, kes otsustavad loobuda uudiskirjadest, on vőimalus ennast listist kustutada.

AUTOMAATSELT SALVESTATUD ANDMED (MITTEISIKLIKUD ANDMED)

Kui Te sisenete manguvaljakud.eu koduleheküljele, salvestatakse üldised, mitteisiklikud andmed automaatselt (Kasutatav interneti brauser, külastuste arv, keskmine leheküljel veedetud aeg, sirvitud leheküljed). Seda infot kasutatakse lehekülje atraktiivsuse hindamiseks ja lehekülje sisu ja funktsionaalsuse parandamiseks. Neid andmeid ei töödelda edasi ega edastata kolmandatele isikutele.

KÜPSISED

Küpsised on väiksed failid, mis salvestatakse ajutiselt teie arvuti kővakettale, vőimaldades meie leheküljel Teie arvutit ära tunda, seda järgmisel korral kui manguvaljakud.eu lehekülge külastate. Manguvaljakud.eu kasutab Küpsiseid ainult meie kodulehekülje kasutamist puudutava informatsiooni kogumiseks.

TURVALISUS

Mänguvaljakud.eu hoolitseb Teie andmete turvalisuse eest. Teie andmed on kohusetundlikult kaitstud kadumise, hävinemise, moonutamise/vőltsimise, manipuleerimise ja volitamatu juurdepääsu vői volitamatu avalikustamise eest.

ALAEALISED

Manguvaljakud.eu soovitab kőikidel vanematel ja eestkostjatel őpetada oma lastele ohutult ja vastutusrikkalt kasutama oma isiklikke andmeid internetis. Alaealised ei tohiks edastada isiklikke andmeid manguvaljakud.eu kodulehekülgedele ilma vanemate vői eestkostjate loata. Manguvaljakud.eu ei kavatse kunagi koguda teadlikult isiklikke andmeid alaealistelt, vői kasutada seda mingil moel, vői avalikustada seda kolmandatele isikutele ilma loata.

LINGID TEISTELE KODULEHEKÜLGEDELE

See privaatsuse kaitse seisukoht rakendub koduleheküljele www.manguvaljakud.eu, mida haldab Boostbox OÜ. Veebileheküljed sellel koduleheküljel vőivad sisaldada linke teiste levitajate juurde, väljaspool manguvaljakud.eu, milledele ei laiene antud privaatsuse kaitse seisukoht. Kui te lahkute manguvaljakud.eu koduleheküljelt, palun olge teadlikud ja lugege iga veebilehe privaatsuse seisukohti, mis kogub isiklikult tuvastatavaid andmeid.

ŐIGUS INFORMATSIOONILE

Kui Teil tekib küsimusi meie privaatsuse kaitsepoliitika vői Teie isiklike andmete töötlemise suhtes, kontakteeruge julgelt meie esindajaga.

Peale päringut informeeritakse Teid koheselt – kirjalikult ja kooskőlas rakenduvate őigusaktidega – milliseid teie isiklikke andmeid, kui üldse, koguti Teie külastuse ajal manguvaljakud.eu veebilehekülgedel.

MUUDATUSTE TEAVITAMINE

Kőikvőimalikud privaatsuspoliitika muudatused postitatakse sellesse privaatsusavaldusse, koduleheküljele ja kőikidesse teistesse kohtadesse, mida sobivaks peame.

 

LIITU UUDISKIRJAGA!

Liitu meie uudiskirjaga ja saa osa pakkumistest, mis on mõeldud ainult sinule ja mida sa kuskilt mujalt ei leia! Ära muretse, me ei hakka sinu postkasti risustama ja saadame ainult väärt pakkumisi!