Avaleht » Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED 

 

Hea klient! Palun loe läbi meie e-poe manguvaljakud.eu müügitingimused, et ostuprotsess oleks arusaadav ning sujuv. Loe, kuidas ostu vormistada, kuidas toimub tarne, kuidas toodet mittesobivusel tagastada ning kuidas käituda praaktoote korral.


1. KUIDAS OSTA?

Toodete tellimiseks lisage tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vaata ostukorvi“. Ostu vormistamiseks vali “mine kassasse”. Tellimuse vormistamiseks palume täita kauba kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve, mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi kaudu, pangaülekandega või järelmaksuga. Pangalingi makse vahendaja on Modena ning laekumise info jõuab meieni koheselt. Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka sisestatud e-posti aadressile.

 

2. EELDATAV TARNEAEG

Pärast raha laekumist kontole läheb tellimus töösse. Eeldatav tarneaeg on välja toodud iga toote juures eraldi ning vastav info kuvatakse ka tellimuse kinnituses.

E-poes tellimuse vormistamisel saadame kauba Itella Smartposti pakiautomaati või kulleriga üle Eesti, välja arvatud pisisaared. Tarne valik sõltub tootest ja selle suurusest.

PANE TÄHELE! Toote juures välja toodud tarneaeg on EELDATAV tarneaeg, mil kaup peaks jõudma Sinuni. Kuna tarneaeg sõltub nii tarnijatest, meist kui ka meie tarnepartnerist, siis võib tarneaeg ka pikeneda. Juhul kui tarneaeg pikeneb enam kui 2-3 tööpäeva, anname sellest teada.

98% tarnetest toimub etteantud tähtaja jooksul.

Eeldatav tarneaeg on välja toodud iga toote juures eraldi ning vastav info kuvatakse ka tellimuse e-maili kinnituses. Kui tegemist on laotoodetega ning toodetel on erinev tarneaeg, siis saadame tooted üldjuhul korraga ühe tarnega. Muul juhul palume ühendust võtta ning anda teada soovist tarnet mitmes osas.

Kui tellimuses on tarned erinevatelt tootjatelt, siis võib tellimus saabuda mitmes osas.

 

3. TOODETE PAKEND

Manguvaljakud.eu veebipoe pakid on pakendatud tootja poolt pappümbrisesse või väiksemate pakkide puhul läbipaistvasse kilepakendisse. Kulleri poolt kohaletoimetamise korral võib pakil olla foto tootest või pakiautomaati järele minnes olla toode nähtav. Tootele ise järele tulles on toode originaalpakendis. Pakendi ja toote vigastuse korral teavitage meid koheselt e-maili teel info@manguvaljakud.eu.

Juhul kui soovite pakiautomaadi pakki mitte läbipaistvasse kilesse, siis lisage vastav soov tellimust tehes Lisainfo lahtrisse maksmise lehel.


4. MAKSMINE

Manguvaljakud.eu veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid ja kaardimaksed

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile. Turvalisi makseteenuseid pakub Modena Payments OÜ, mis tegutseb Eestis väljastatud makseasutuse tegevusloa 4.1-1/99 alusel. Laekumise info jõuab meieni kohe pärast teiepoolset makse kinnitamist pangas.

Pangaülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia tellimusest saabub teie e-posti aadressile, et saaksite soovi korral tellimuse eest tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.

Järelmaks

Pakume võimalust tasuda ostu eest ostu eest järelmaksuga. Teenusepakkujad on ESTO, Modena ja Montonio. Täpne info järelmaksutingimuste ja võimaluste kohta leiad Järelmaksu lehelt. Valides kuni 3 osas tasumise või Maksa hiljem (30 päeva jooksul), ei rakendu ostmisel intressi ega lepingu sõlmimise tasu. Tutvu kindlasti enne lepingu sõlmimist tingimustega.

 

5. TRANSPORT

Manguvaljakud.eu pakub veebipoest tehtud tellimustele transporti, vaata lähemalt transpordi tingimusi. Aitame teid igal viisil, et et kõik tarned sujuksid meeldivalt. Kullerteenus sisaldab tellimuse kohaletoimetamist kodu välisukseni või punkti, kus kulleril on ligipääs (värava taha vms).

Kullerteenus ei sisalda kortermajades korrustele tarnimist.

Suurte vedude puhul peab klient tagama, et mahapaneku kohas oleks tugev aluspinnas (mängumajade, aiamajade, mänguväljakute transpordi puhul) ning asukohale oleks juurdepääs suure kaubaautoga.

Juhul kui tarne ebaõnnestub ostjast tulenevatel asjaoludel (ligipääs asukohale puudub, ostja ei saa kaupa vastu võtta paari tööpäeva jooksul), siis tagastab kullerfirma kauba lattu ning uue transpordi eest tuleb kliendil tasuda uuesti tellimuses märgitud transpordi tasu.

 

6. TRANSPORT SAARTELE

Suurvedude korral on Boostbox OÜ-l õigus rakendada kõrgemaid tarnetasusid, kui erimõõdulise veo tarnehind on tavapärasest oluliselt suurem. Erihind võib rakenduda mänguväljakute ning mängumajade veole Saaremaale, Hiiumaale, Muhumaale, muudele saartele vedusid ei pakuta. Erihinnast teavitama klienti e-maili teel. Kui tarne erihind ei sobi, kohustub Boostbox OÜ koheselt teostama tellimuse eest tagasimakse. Saaremaale, Hiiumaale võib suurvedude tarneaeg olla pikem tulenevalt asukohast.
Kullervedu ei pakuta Eesti väikesaartele, sh Kihnu, Ruhnu, Vormsile.

 

7. TAGASTAMISÕIGUS

Pärast kauba kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada. Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja originaalpakendis. Toote pakend peab tagastamisel olema terve. Tagastamise korral hüvitise maksmise vältimiseks peab tootepakendi avama ettevaatlikult seda kahjustamata.

Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile lisaks kauba maksumusele ka esialgne postikulu. Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Juhul kui klient soovib kasutada kauba tagastamiseks Boostbox OÜ pakutud võimalust (kuller, pakiautomaat), tasaarveldatakse tarnetasu tagasikandel sama summa ulatuses, kui on tellimuses märgitud tarnetasu. Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@manguvaljakud.eu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile pärast tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Juhul kui klient tühistab tellimuse, siis toimub tagasikanne mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul.

 

Pakiautomaadist tagastamine

Kui pakk on saabunud Itella sinisesse (ekraaniga) pakiautomaati, siis saab paki tagastada järgnevalt:

 1. Valige pakiautomaadis TAGASTUS;
 2. Sisestage uksekood, millega saite paki kätte;
 3. Pange pakk pakendis ja ilma sildita kappi (kuller paneb ise tagastussildi peale).

Juhul kui saite paki kätte Itella valgest kapist (kapi koodiga), siis tagastage järgnevalt:

 1. Genereerige tagastuskood aadressil: https://my.smartpost.ee/return_parcel/
 2. Sisestage uksekood, mille süsteem genereeris
 3. Pange pakk kappi

Teavitage meid kindlasti paki tagastamisest e-maili teel info@manguvaljakud.eu.‍

 

Pane tähele! 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on müüjal õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

 

8. PRAAKTOODE

Harva tuleb ette, et tootjate partiides esineb praakdetaile ja vigu. Kui olete tellimusega saanud praaktoote, siis võtke meiega esimesel võimalusel ühendust e-maili teel info@manguvaljakud.eu. Lisage kirjale tellimuse number ning kirjeldage täpselt probleemi. Kui viga on saanud toote detailid, siis soovitame koheselt detailid kirja panna (täpne info on toodud kokkupanekujuhises), seda kiiremini kulgeb reklamatsiooni protsess. Igal tootjal on ette nähtud reklamatsioonidega tegelemise protseduur ning meie klienditeenindus lähtub iga tootja vastavast protseduurist. Üldjuhul asendab tootja vigase detaili või selle võimaluse puudumisel asendatakse toode. Anname omalt poolt parima, et Teie reklamatsioon saab lahenduse nii kiiresti kui võimalik.

Juhul kui reklamatsiooni lahendus ei ole sobiv, saab toote tagastada vastavalt Tarbijakaitseseaduses toodud tagastusõigusele ja käesolevate Müügitingimuste tagastusõigusele. Toode peab sellisel juhul olema pakitud originaalpakendisse, et oleks võimalus transportimiseks. Praaktoote tagastuskulud katab manguvaljakud.eu.


9. SOODUSKOOD

Juhul kui ostu sooritamiseks on kehtiv sooduskood, siis tuleb see sisestada enne ostu vormistamist sooduskoodi lahtrisse. Sooduskoodi ei saa kasutada ega rakendada pärast ostu vormistamist ja selle eest tasumist. Sooduskoodi võib kasutada vaid sihipäraselt, tellimuse puhul saab kasutada vaid ühte sooduskoodi ja ühele transpordile. Juhul toote tellimisel on kasutatud mittesobivat sooduskoodi või kasutatud on erinevaid sooduskoode, siis on Boostbox OÜ-l võimalus tellimusest taganeda ning teha tagasikanne viivitamatult.

 

10. MÄNGUVÄLJAKUTE, MÄNGUMAJADE JA BATUUTIDE PAIGALDUS

Mänguväljakute ja mängumajade toodete juures on valikmenüüna kuvatud paigalduse hind, mis kehtib MANDRI-EESTIS. Teatud juhtutdel, kui paigalduse asukoht on Tallinnast enam kui 200 km kaugusel, võib rakenduda eritariif, mille osas võtame eraldi ühendust ja täpsustame tariifi. Erikokkuleppel pakub Boostbox OÜ ka batuutide kokkupanemise teenust Harjumaa piirkonnas.

 

11. MÜÜGITINGIMUSTE KEHTIVUS JA MUU OLULINE INFO

 1. Müügitingimuste kehtivus
  1. Müügitingimused kehtivad manguvaljakud.eu e-poe klientide (edaspidi Klient) ja Boostbox OÜ (edaspidi manguvaljakud.eu) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
  2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad manguvaljakud.eu e-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  3. Manguvaljakud.eu jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse manguvaljakud.eu veebilehel.
 2. Hinnad
  1. Kõik hinnad manguvaljakud.eu veebipoes sisaldavad käibemaksu 22%.
  2. Ostudele lisandub transpordikulu, mis kuvatakse kliendile kassas vastavalt tootele või toote kategooriale. Saartele või suurvedude korral rakenduda erihind.
  3. Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).
  4. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja manguvaljakud.eu vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
 3. Tellimuse vormistamine
  1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
  2. Tellimuse vormistamisega alustamiseks vajutage ostukorvis lingile „Vormista tellimus“
  3. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Kinnita tellimus“. Seepeale kuvatakse ekraanile arve mille saate tasuda mugavalt pangalingi, Liisi järelmaksu või ülekandega. Andmed siseriikliku makse sooritamiseks leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arve lehelt.
  4. Tellimuse kinnitamisel saadetakse tellimuse kokkuvõte ka tellimuse vormistamise käigus märgitud e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.
  5. Tasumata tellimused annuleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 4. Müügilepingu jõustumine
  1. Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Boostbox OÜ arveldusarvele.
 5. Kohaletoimetamine
  1. Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendi poolset arve tasumist) edastab manguvaljakud.eu info kauba kättesaamise kohta.
  2. Manguvaljakud.eu veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse täissumma pangakontole makse laekumise hetkest. Tellimuse tasumisel tuleb arvesse tuleb võtta pankadevahelisi viiteid.
  3. Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.
  4. Transpordi käigus vigastada saanud toode vahetatakse klendile ümber uue toote vastu või pakutakse kliendile sobiv lahendus. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.
  5. Manguvaljakud.eu ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida manguvaljakud.eu ei saanud mõjutada või ette näha.
  6. Manguvaljakud.eu tooted on pakendatud transportimiseks mõeldud pakendisse, seetõttu ei kuulu pakendi vigastused kompenseerimisele olenemata pakendi vigastuse suurusest. Tarbijal on õigus toote või toodete vastuvõtmisest loobuda, kui pakend on saanud vigastada. Tarbija saab soovi korral vigastatud pakendiga toote tagastada vastavalt tagastamisõigusele.
  7. Pakendi vastuvõtmisel peab klient kontrollima pakendi vigastuste olemasolu ning pakendi vigastusest tuleneva toote riknemise korral sellest koheselt teavitama kullerit (kui pakendi või toote vigastus on nähtav üleandmisel) ning koheselt ka müüjat.
 6. Tagastamisõigus
  1. Pärast tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.
  2. Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis.
  3. Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile lisaks kauba maksumusele ka esialgne postikulu (tasaarvelduse teel).
  4. Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Manguvaljakud.eu kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust. Kauba tagastamisel (seal hulgas praaktoote tagastamisel) peab olema säilinud originaalpakend, seda tingimusel, kui praaktoode on avastatud pakendi avamisel pakendi vigastamise tõttu.
  5. Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@manguvaljakud.eu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
  6. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
  7. Makse tagastatakse ainult kontole, kust toimus laekumine tellimuse eest.
 7. Vastutus
  1. Manguvaljakud.eu vastutab Teie ees ja Teie vastutate manguvaljakud.eu ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
 8. Vääramatu jõud
  1. Manguvaljakud.eu ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida manguvaljakud.eu ei saanud mõjutada või ette näha.
 9. Kliendi isikuandmete töötlemine, Isikuandmete kaitse ja turvalisus
  1. Manguvaljakud.eu (edaspidi Boostbox OÜ) lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.
  2. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka manguvaljakud.eu poolne ligipääs.
  3. Boostbox OÜ-l on õigus töödelda Kliendi poolt esitatud isikuandmeid ja sooritatud ostude andmeid vastavalt kehtivatele õigusaktidele sellises ulatuses, mis on vajalik kliendi poolt e-poes esitatud tellimuse täitmiseks. Isikuandmete vastutavaks töötlejaks e-poes on Boostbox OÜ. Boostbox OÜ rakendab kõiki meetmeid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.
  4. Boostbox OÜ-l töötleb Kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:
   1. e-poes esitatud tellimuse täitmine;
   2. kliendi päringutele vastamine;
   3. e-poe kliendisuhete haldamine ja kliendiga suhtlemine;
   4. e-poe teenuste haldamine ja arendamine;
   5. müügistatistika koostamine;
   6. muu õigustatud huvi;
  5. E-poest ostmisel registreeritakse Kliendi kui füüsilise isiku ees- ja perekonnanimi, e-maili aadress, kontakttelefon ning postiaadress kauba tarnimiseks sihtkohta. Kliendil on igal ajal õigus saada Müüjalt enda kohta käivaid isikuandmeid, nõuda kliendi isikuandmete parandamist ja ülekandmist ning isikuandmete töötlemise lõpetamist. Taotlused palume esitada elektrooniliselt e-maili teel info@manguvaljakud.eu.
  6. Müüjal on õigus e-poes registreeritud isikuandmetele teostada profiilianalüüsi, et paremini mõista klientide ootusi ja sellest tulenevalt pakkuda paremaid kaupu ja teenuseid võimaldades otseturunduse täpsemat suunamist.
  7. E-poes ostu sooritanud Klientide isiku- ja ostuandmeid säilitatakse kuni 9 aastat ostu sooritamisest. Peale nimetatud tähtaja saabumist isikuandmed kustutatakse. Juhul, kui Klient leiab, et manguvaljakud.eu e-poe teenuse raames rikutakse isikuandmete töötlemisel kliendi õiguseid, on kliendil õigus pöörduda Boostbox OÜ poole info@manguvaljakud.eu, Andmekaitse Inspektsiooni ja kohtu poole.
  8. Manguvaljakud.eu ei müü Teie isiklikke andmeid kolmandatele isikutele, ega turusta seda mujal. Manguvaljakud.eu töötajad on moraalselt kohustatud austama Teie andmete konfidentsiaalsust ja järgima konfidentsiaalse info avalikustamise lepet (CDA).
 10. Pretensioonide esitamise kord
  1. Manguvaljakud.eu vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest mis ilmnevad kuni kahe (2) aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile.
  2. Manguvaljakud.eu ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puudustest mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.
  3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava või ilma puudusteta tootega või müügilepingust taganemist ja kauba tagastamist manguvaljakud.eu kulul. Müügilepingust taganemise korral hüvitab manguvaljakud.eu Kliendile kauba eest tasutud summa koos postikuluga Kliendi poolt soovitud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul pärast kauba tagastamist ja puuduste kontrollimist ja tuvastamist.
  4. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada meiliaadressile info@manguvaljakud.eu pretensioon, kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
  5. Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise korral peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamisest.
  6. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Meie ettevőtte jaoks on oluline kaitsta meie klientide isiklikke andmeid. Kőik manguvaljakud.eu internetitegevused on kooskőlas Euroopa őigusaktidega (EU Direktiiv 95/46/EC, 2002/58/EC ja Lepingu Konventsioonid ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189) ja Kesk- ja Ida Euroopa riikide őigusaktidega. See privaatsuse poliitika juhib andmete haldust, mida manguvaljakud.eu Teie kohta on kogunud Teie külastamisel meie kodulehekülgi.

VALIKUVABADUS

Teie kontrollite oma infot, mida manguvaljakud.eu edastate. Kui Te otsustate oma andmeid manguvaljakud.eu-ga mitte jagada, ei pruugi Te ligi pääseda osadele koduleheküljega seonduvatele kohtadele. Kasutajatel, kes otsustavad loobuda uudiskirjadest, on vőimalus ennast listist kustutada.

AUTOMAATSELT SALVESTATUD ANDMED (MITTEISIKLIKUD ANDMED)

Kui Te sisenete manguvaljakud.eu koduleheküljele, salvestatakse üldised, mitteisiklikud andmed automaatselt (Kasutatav interneti brauser, külastuste arv, keskmine leheküljel veedetud aeg, sirvitud leheküljed). Seda infot kasutatakse lehekülje atraktiivsuse hindamiseks ja lehekülje sisu ja funktsionaalsuse parandamiseks. Neid andmeid ei töödelda edasi ega edastata kolmandatele isikutele.

KÜPSISED

Küpsised on väiksed failid, mis salvestatakse ajutiselt teie arvuti kővakettale, vőimaldades meie leheküljel Teie arvutit ära tunda, seda järgmisel korral kui manguvaljakud.eu lehekülge külastate. Manguvaljakud.eu kasutab Küpsiseid ainult meie kodulehekülje kasutamist puudutava informatsiooni kogumiseks.

E-poes kasutatakse seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada e-poe kasutamist; püsiküpsised, mille eesmärk on pidada meeles kliendi valikuid e-poes; kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.

Külastaja võib oma seadmetesse salvestatud küpsised kustutada ja/või blokeerida, muutes oma veebilehitseja seadeid.

TURVALISUS

Mänguvaljakud.eu hoolitseb Teie andmete turvalisuse eest. Teie andmed on kohusetundlikult kaitstud kadumise, hävinemise, moonutamise/vőltsimise, manipuleerimise ja volitamatu juurdepääsu vői volitamatu avalikustamise eest.

FOTODE AVALDAMINE

Manguvaljakud.eu veebilehe sisu on kaitstud autoriõigustega ning refereerimiseks ja fotode kasutamise loa saamiseks palume ühendust võtta e-maili teel info@manguvaljakud.eu. Manguvaljakud.eu Facebooki ja Instagrami lehel avaldatud kliendifotode kasutamise korral võta ühendust hinnakirja saamiseks info@manguvaljakud.eu. Ilma loata sisu, sh fotode avaldamine hinnastatakse autoriõiguse tasuga summas 2000€ (lisandub käibemaks) ühe postituse kohta.

ALAEALISED

Manguvaljakud.eu soovitab kőikidel vanematel ja eestkostjatel őpetada oma lastele ohutult ja vastutusrikkalt kasutama oma isiklikke andmeid internetis. Alaealised ei tohiks edastada isiklikke andmeid manguvaljakud.eu kodulehekülgedele ilma vanemate vői eestkostjate loata. Manguvaljakud.eu ei kavatse kunagi koguda teadlikult isiklikke andmeid alaealistelt, vői kasutada seda mingil moel, vői avalikustada seda kolmandatele isikutele ilma loata.

LINGID TEISTELE KODULEHEKÜLGEDELE

See privaatsuse kaitse seisukoht rakendub koduleheküljele www.manguvaljakud.eu, mida haldab Boostbox OÜ. Veebileheküljed sellel koduleheküljel vőivad sisaldada linke teiste levitajate juurde, väljaspool manguvaljakud.eu, milledele ei laiene antud privaatsuse kaitse seisukoht. Kui te lahkute manguvaljakud.eu koduleheküljelt, palun olge teadlikud ja lugege iga veebilehe privaatsuse seisukohti, mis kogub isiklikult tuvastatavaid andmeid.

ŐIGUS INFORMATSIOONILE

Kui Teil tekib küsimusi meie privaatsuse kaitsepoliitika vői Teie isiklike andmete töötlemise suhtes, kontakteeruge julgelt meie e-maili teel info@manguvaljakud.eu.

Peale päringut informeeritakse Teid koheselt – kirjalikult ja kooskőlas rakenduvate őigusaktidega – milliseid teie isiklikke andmeid, kui üldse, koguti Teie külastuse ajal manguvaljakud.eu veebilehekülgedel.

MUUDATUSTE TEAVITAMINE

Kőikvőimalikud privaatsuspoliitika muudatused postitatakse sellesse privaatsusavaldusse, koduleheküljele ja kőikidesse teistesse kohtadesse, mida sobivaks peame.

Ostukorv