Avaleht » Meist

MEIE LUGU

“PARIM VIIS HÄID LAPSI KASVATADA ON TEHA NAD ÕNNELIKUKS”

Meie lugu sai alguse 2016. aastal, kui soovisime oma nelja-aastasele pojale koduaeda mänguväljakut, kus tal oleks vahva ja turvaline mängida.
Soovides poja unistust täita sai uuritud erinevaid võimalusi, kuid sobivat mänguväljakut me ei leidnud. Nii sündiski otsus valmistada ise mänguväljak. Seda tehes avastasime, et kõik tarvikud ja materjalid tuli kokku otsida üle Eesti erinevatest poodidest, mis kujunes väga aja- ja töömahukaks, lisaks ka kulukaks.
Meie suureks rõõmuks ja kergenduseks nägime, kui palju rõõmu kodune mänguväljak lapsele pakkus ning mänguväljak võitis südameid ka meie sõprade ja tuttavate laste seas. See viiski meid omakorda otsusele tulla ära palgatöölt ja siirduda ettevõtlusesse. 2017. aasta alguses avasime e-poe manguvaljakud.eu, mille eesmärgiks oleks pakkuda suurt ja mitmekülgset mängutarvikute valikut igas vanuses lapsele.
Tänaseks valmistame ise erinevaid mänguväljakuid, mängumaju, lastetoa mööblit ning tegeleme pidevalt valiku suurendamisega, et iga laps leiaks just endale sobiva mängupaiga. Töötame selle nimel, et saada järjest enam aru, mida meie kliendid soovivad ning arendame tootevalikut vastavalt soovidele ja tagasisidele. Meie pere lapsed on esimesed toodete katsetajad ning annavad suurepärast tagasisidet, mida lapsed tahavad ja mis neile meeldib.
Täna leiab meie valikust üle 7000 toote! Väikese pere-ettevõttena alustasime aastaid tagasi kaupade väljasaatmist oma pisikesest kodumaja garaažist ning paar aastat hiljem leiab meid Tallinna külje alt Harkujärvelt, kus väljastame kaupa üle 2000m2 laost, mille üle on meil äärmiselt hea meel, sest saame klientidele pakkuda veelgi kiiremat tarnet.
“Parim viis häid lapsi kasvatada on teha nad õnnelikuks.” See Oscar Wilde mõte saadab meid meie inspireerival ja põneval teekonnal. Loodame, et ka Sinu pere leiab meie tootevalikust sobivaima mängutarviku, sest tahame teha kõik lapsed rõõmsaks ja õnnelikuks!
Oleme äärmiselt tänulikud iga sooritatud ostu eest ning rõõmsad, kui otsustad ostu sooritada just eestimaisest e-poest.
Jaga kindlasti meiega oma armsaid hetki Facebookis ja Instagramis märkites meid @manguvaljakud.eu.

Aitäh, et teed ostu eestimaisest e-poest!

Triinu ja Urmo

Ostukorv