Löökpill handpans ‘koala’ maapealseks kinnitamiseks

Küsi pakkumist!
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Tootekood: 560.500.110.110 / 560.500.110.310

Löökpill handpans 'koala' maapealseks kinnitamiseks

Handpan ‘koala’ on unikaalne löökpill, mis pakub metallilist ent samas pehmet helikvaliteeti. Inspiratsiooni saadi Tongue Drum’ist, mis on loodud tühjast gaasiballoonist, andes sellele omapärase kõla ja konstruktsiooni. Handpan eristub oma eriliselt profileeritud metallist helikasti poolest, mis võimaldab muusikaliste nootide loomist lihtsalt sõrmedega lüües. See loob võimaluse meloodiliseks ja rütmiliseks mänguks, sobides suurepäraselt spontaanseks muusikaliseks väljenduseks erinevates keskkondades, nagu mänguväljakud või pargid.

Handpan ‘koala’ disain võimaldab mitmekülgset kasutust ja see on kättesaadav igas vanuses ja oskustasemega inimestele, pakkudes nauditavat mängukogemust isegi neile, kellel puuduvad muusikalised eelteadmised. Instrumendi võime tuua kokku inimesi muusika loomisel muudab selle eriti väärtuslikuks, võimaldades kahel inimesel korraga mängida ja luua ühiseid meloodiaid.

Lisaks sobitub handpan ‘koala’ hästi teiste välipillidega, nagu marimba ‘voog’ ja ksülofon ‘kajaklaver’, pakkudes rikkalikku ja mitmekesist helimaastikku. See mitmekülgsus teeb handpanist ‘koala’ atraktiivse valiku muusikaõpetajatele, esinejatele ja lihtsalt muusikahuvilistele, kes soovivad oma helide maailma laiendada.

 • toode on mõeldud avalikuks kasutamiseks, omab vastavat sertifikaati
 • mõõdud: pikkus 46 cm, laius 46 cm ja kõrgus 70,5 cm
 • värv: must
 • äärmiselt vastupidav
 • toote kaal 19 kg

 

Handpan ‘koala’, nagu kirjeldatud, pakub lastele mitmeid olulisi eeliseid, mis toetavad nende üldist arengut:

 • Muusikaline väljendusoskus: Handpan võimaldab lastel avastada ja arendada oma muusikalisi väljendusoskusi, aidates neil õppida, kuidas helisid ja rütme loovalt kasutada. See instrument pakub otsest tagasisidet iga löögi kohta, mis julgustab katsetama ja parandama.
 • Koordineerimine ja motoorsed oskused: Sõrmedega metallist helikasti löömine nõuab peenmotoorikat ja koordinatsiooni. See tegevus aitab lastel arendada nii käte silmade koordinatsiooni kui ka üldisi motoorseid oskusi.
 • Kuulamisoskus ja helitaju: Handpan’i mängimine arendab kuulamisoskust ja helitaju, õpetades lapsi eristama erinevaid toone, helikõrgusi ja rütme. See on oluline oskus, mis aitab kaasa ka teiste muusikainstrumentide õppimisele.
 • Sotsiaalsed oskused ja koostöö: Kuna handpan’it saab mängida koos teiste lastega, soodustab see sotsiaalset suhtlemist ja meeskonnatööd. Ühine muusika loomine võib aidata lastel õppida, kuidas koos töötada, jagada ja austada teineteise panust.
 • Loomingulisus ja eneseväljendus: Handpan pakub lastele vahendit oma tundete ja mõtete väljendamiseks läbi muusika. Loominguline eneseväljendus on oluline laste emotsionaalse ja intellektuaalse arengu aspekt.
 • Vaimne heaolu ja rahulikkus: Handpan’i pehme ja meloodiline heli võib avaldada rahustavat mõju, aidates lastel leevendada stressi ja ärevust. Muusikaga tegelemine on teadaolevalt üks viis, kuidas toetada vaimset heaolu.

 

Kokkuvõttes on handpan ‘koala’ mitte ainult meelelahutuslik instrument, vaid ka kasulik vahend, mis toetab laste füüsilist, emotsionaalset, sotsiaalset ja kognitiivset arengut.

Järelmaks

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist.

ESTO järelmaksu plussid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu tingimused

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Intess alates 0%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 4 aastat
ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Vaata lähemalt esto.ee.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

SILDID: