Laste elektriauto Audi RS Q8 2x45W valge, puldiga
Eriti pilkupüüdev ja sportlik laste elektriauto Audi RS Q8, mis näeb päris autole väga sarnane välja.
Ühekohalisel autol on 2x45W mootor ning võimas 12V7Ah aku, tänu millele on sõit sujuv ja stabiilne.
Pehmed plastikust EVA rattad tagavad mugava sõidu erinevatel pindadel. Auto on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Sõidu teevad vahvaks esi- ja tagatuled ning toonitud tuuleklaas. Sõiduki kiirus on 3–5 km/h. Autol on ühekohaline pehme ja mugav ökonahast iste, millel on turvavöö.
Lastele mõeldud Audi on valmistatud tootja litsentsi alusel, mis tähendab, et Audi Q8 lasteversiooni on täpselt sama täiuslik kui täiskasvanutele mõeldud versioon.Autol on nuppudega must rool, USB-sisend ja MP3-pesa, mis võimaldab mängijat ühendada valitud lugudega, mis muudavad lapse lõbusaks lõbusaks. Kaasas on ka 2,4 G kaugjuhtimispult, millega vanemad saavad soovi korral lapse lõbusõitu juhtida.
Audi Q8 litsentsiga lasteautol on CE-sertifikaat, mis tagab kõrgeima kvaliteediga sertifitseeritud materjalide tootmise. Auto on mõeldud kõigile üle 3-aastastele juhtidele, kuid komplektis olev 2.4G kaugjuhtimispult võimaldab mängida ka noorematel lastel – nende sõidukit saavad juhtida vanemad.
Sõidukil on USB, MP3, AUX sisendid ja Bluetooth võimalus!
Auto kandevõime on 25kg!
NB! Enne laste elektrilise sõiduki soetamist tutvu OLULISE INFOGA laste elektrisõidukite kasutuse ja hooldamise kohta, sh aku hooldusjuhise kohta.
AKU GARANTII on 6 kuud.
Üldine teave
Varustus
Mõõdud ja lisateave
Milline elektriauto lapsele valida?
Laste elektriautod on väga erinevad ning allpool toome välja peamised asjaolud, millega lapse elektriauto valikul arvestada:
MOOTOR – elektriautod on erinevate mootoritega ja võimsusega. Mida võimsam mootor, seda jõulisem on auto.
AKU – elektriautod on varustatud erinevate akudega, seega pane tähele, et voldid annavad aimu, kui palju “jõudu” on akul ja ampertunnid (Ah) ütlevad, kui kaua selle akuga “töötada” saab.
KÄIGUD – kas sõidukiga saab liikuda vaid edasi või on sellel ka tagurpidikäik.
KIIRUS – kui kiiresti saab sõidukiga liikuda ning kas sõidukil on võimalus valida erinevaid sõidukiiruseid.
KAALUPIIRANG – jälgi sõiduki kaalupiirangut ning arvesta, kas sinu lapse jaoks on see piisav.
ISTMED – sõidukid on kas ühe- või kahekohalised, seega arvesta valiku tegemisel, kas laps sõidab sellega peamiselt üksi või venna-õega.
PULT – paljud vanemad soovivad omada kontrolli auto juhitavuse üle, seetõttu vaata, kas sõidukil on olemas ka pult, millega saab lapse sõitu ise suunata.
TULED JA HELID – kontrolli, millised muusika ja helide võimalused on sõidukil ning milliste tuledega on sõiduk varustatud.
LISAD – sõidukid on tihti varustatud veel ka erinevate lisadega, näiteks võti käivitamiseks, pehme nahast iste, LCD ekraan jms.
LOE LÄHEMALT BLOGIST: