Näitan kõiki 4 tulemust

Ava filter
- 27%
Kiire tarne
Manguväljak Brenda + liumägi 2,9m + F-ankrudMänguväljak Brenda
- 38%
Kiire tarne
Mänguväljak HolgerMänguväljak Holger + liumägi 2.9m + F-ankrud
- 42%
Kiire tarne
- 11%
Mänguväljak MartaMänguväljak Marta

Mänguväljak-ronila Marta

Alates: 339.00

Mänguväljak Kalev

Mänguväljak Kalev on üks populaarsemaid ja menukamaid mänguväljakuid Eestis. Lihtne ja piisavate tarvikutega mänguväljak Kalev sobib erinevas vanuses lastele. Lapsed saavad kiikuda (komplektis pesakiik ja plastikust kiigeiste), ronida ning kõrgest liumäest (2,9m) alla lasta.

Mänguväljak on koduhoovis iga lapse unistus. Suvel veedavad lapsed palju aega õues ning peamiselt just oma koduhoovis või selle lähiümbruses. Laste mänguväljak koduhoovis on praktiline ja last arendav. Mänguväljaku ideid on väga palju. Mänguväljakut ehitades võiks arvestada lapse huvidega, kuid ka praktilisuse ja turvalisusega. Mänguväljak on küllaltki suur projekt ettevõtmiseks ning vajab ka rahalist ressurssi, ent laste aastatepikkune rõõm on vaeva väärt.

ak kalev, kiigeiste kummist, kiige pikendusköis, kaalukiik franz, kaalukiik, pesakiiged, laste mänguväljakud, mänguväljak, mänguväljakud, mängumajad, mänguväljaku tarvikud, liivakastid, mängud, pesakiiged, liumäed, kiiged, ronimistarvikud, ronimiskivid, nöörredelid, kiigeistmed.