E-poes tellimuse vormistamisel saadame kauba Itella Smartposti pakiautomaati või kulleriga üle Eesti, välja arvatud pisisaared. Tarne valik sõltub tootest ja selle suurusest.

TRANSPORT

Aitame teid igal viisil, et et kõik tarned sujuksid meeldivalt. Kullerteenus sisaldab tellimuse kohaletoimetamist kodu välisukseni või punkti, kus kulleril on ligipääs (värava taha vms). Kullerteenus ei sisalda kortermajades korrustele tarnimist. Suurte vedude puhul peab klient tagama, et mahapaneku kohas oleks tugev aluspinnas kauba mahalaadimiseks (mängumajade, aiamajade, mänguväljakute transpordi puhul).

TRANSPORT SAARTELE

Suurvedude korral võime rakendada kõrgemaid tarnetasusid, kui erimõõdulise veo tarnehind on tavapärasest oluliselt suurem. Erihind võib rakenduda mänguväljakute ning mängumajade veole Saaremaale, Hiiumaale, Muhumaale, muudele saartele vedusid ei pakuta. Erihinnast teavitama klienti e-maili teel.

Kullervedu ei pakuta Eesti väikesaartele, sh Kihnu, Ruhnu, Vormsile.

EELDATAV TARNEAEG

PANE TÄHELE! Toote juures välja toodud tarneaeg on EELDATAV tarneaeg, mil kaup peaks jõudma Sinuni. Kuna tarneaeg sõltub nii tarnijatest, meist kui ka meie tarnepartnerist, siis võib tarneaeg ka pikeneda. Juhul kui tarneaeg pikeneb enam kui 2-3 tööpäeva, anname sellest kindlasti ka teada.

Sellegipoolest toimivad meie tarned 98% ulatuses etteantud tähtaja jooksul.

Eeldatav tarneaeg on välja toodud iga toote juures eraldi ning vastav info kuvatakse ka tellimuse e-maili kinnituses. Kui toodetel on erinev tarneaeg, siis saadame tooted korraga ühe tarnega. Muul juhul palume ühendust võtta ning anda teada soovist tarnet mitmes osas.

Kui tellimuses on tarned erinevatelt tootjatelt, siis võib tellimus saabuda mitmes osas.

Ostukorv