Näitan kõiki 13 tulemust

Ava filter
Hitt! Connetix magnetklotsid 100-osaline Rainbow Creative PackHitt! Connetix magnetklotsid 100-osaline Rainbow Creative Pack
Laost otsas
Connetix magnetklotsid 106-osaline Ball Run Pastel (laienduspakk)Connetix magnetklotsid 106-osaline Ball Run Pastel (laienduspakk)
Connetix magnetklotsid 120-osaline Pastel CreativeConnetix magnetklotsid 120-osaline Pastel Creative
Kiire tarne
Connetix magnetklotsid 2-osaline plaatide komplekt Base Plate (laienduspakk)Connetix magnetklotsid 2-osaline plaatide komplekt Base Plate (laienduspakk)
Kiire tarne
Connetix magnetklotsid 2-osaline Car autode komplekt (laienduspakk)Connetix magnetklotsid 2-osaline Car autode komplekt (laienduspakk)
Kiire tarne
Connetix magnetklotsid 202-osaline Pastel Mega PackConnetix magnetklotsid 202-osaline Pastel Mega Pack
Connetix magnetklotsid 212-osaline Rainbow Mega PackConnetix magnetklotsid 212-osaline Rainbow Mega Pack
Kiire tarne
Connetix magnetklotsid 24-osaline Motion Pack autoga (laienduspakk)Connetix magnetklotsid 24-osaline Motion Pack autoga (laienduspakk)
Kiire tarne
Connetix magnetklotsid 30-osaline Geometry (laienduspakk)Connetix magnetklotsid 30-osaline Geometry (laienduspakk)
Kiire tarne
Connetix magnetklotsid 40-osaline Pastel GeometryConnetix magnetklotsid 40-osaline Pastel Geometry
Kiire tarne
Connetix magnetklotsid 40-osaline Expansion (laienduspakk)Connetix magnetklotsid 40-osaline Expansion (laienduspakk)
Connetix magnetklotsid 62-osaline Rainbow Starter PackConnetix magnetklotsid 62-osaline Rainbow Starter Pack
Laost otsas
Connetix magnetklotsid 92-osaline Rainbow Ball Run ExpansionConnetix magnetklotsid 92-osaline Rainbow Ball Run Expansion

Connetix magnetklotsid on loodud Austraalias ning on saanud kiirelt populaarseks üle maailma tänu tugevatele, kvaliteetsetele ja kaunite värvidega toodetele, millega lapsed naudivad mängimist pikki aastaid. Vaata lähemalt connetixtiles.com.

 

Connetix magnetklotsid on avatud mänguasi, mis tähendab, et nendega mängimiseks ei ole õiget või valet viisi. Ainus piir on kujutlusvõime! Selline avatud mänguasi võimaldab lapsel mängu ise juhtida – mänguasi võib muutuda kõigeks, mida laps soovib.

 

Magnetilised klotsid mitte ainult ei soodusta loomingulist mängu, vaid on ka hämmastav mänguvahend lapse erinevate oskuste arendamiseks, sealhulgas arendab mänguasi peenmotoorikat, silmade-käe koordinatsiooni, põhjuse ja tagajärje seoseid ning koostöö ja probleemide lahendamise oskust. Ja mis kõige parem? Samal ajal, kui lapsed mängivad, uurivad lapsed ka teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone, ja seda kõike läbi mängu!

Mida siis lapsed hakkavad Connetixiga ehitama?Lossi? Lennukit? Looma? Nukumaja? Kosmoselaeva? Silda? Robotit? Loch Nessi koletist? Eiffeli torni?

 

Kui suuremad lapsed saavad ehitada suuri ehitisi, losse ning erinevaid 2D ja 3D kujundeid, siis väiksematele lastele meeldib klotse asetada üksteise peale, vaadeldes, võrreldes, õppides neid tundma, et otsustada, millised klotsid sobivad kokku kõige paremini. Seeläbi arendavad lapsed läbi mängu oma silmade-käe koordinatsiooni, visuaalset eristamisoskust ja probleemide lahendamise oskust.

 

Loovus on Connetixiga mängides lõputu. Connetix klotsid sobivad suurepäraselt nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõprade ja perega mängimiseks ning lasteaedades nii mängudes kui ka õppevahenditeks. Connetix magnetklotsid mitte ainult ei suurenda kujutlusvõimet ja õppimist, vaid kasvavad koos lapsega, kuna lapse arusaamine, mõistmine ja õppimisvõime areneb ja muutub.

 

Kuidas aga valida sellest valikust oma lapsele sobivaim ja millisest komplektist mängimist alustada?

Loe seda meie blogipostitusest: Milline magnetklotside komplekt on parim Sinu lapsele?