Laste elektriauto Range Rover 2x45W, roosa
Eriti pilkupüüdev roosa laste elektriauto Range Rover, millega laps saab sõita mitmeid aastaid. Auto on üks suurimad autode valikus ja elektriauto aku kestab vastavalt maapinnast, lapse kaalust ja sõidustiilist ca 1-2h. Auto on kahekohaline (väiksematele lastele) kandevõimega 30kg.
Mugavuse tagamiseks on autol pehmed istmed koos turvavööga.
Lisaks on autol kaasas pult, millega saate lapse sõidusuunda muuta.
Autol on üks võimas elektriaku (12V4.5Ah), mis tagab sõidurõõmu pikaks ajaks, vastavalt millisel maastikul sõidetakse, mis on lapse kaal ja sõidustiil. Lisaks on auto laadimine kiire ja lihtne. Autol on 2x45W mootorit, mis tagavad sõidumugavuse erineval maastikul. Veelgi mugavamakse teeb sõidu EVA rattad, mis on hea haardega ning vaiksed.
Uksed avanevad mõlemalt poolt. Auto kiiruseks on 3-5 km/h.
Helifunktsioonidest on olemas USB, SD, MP3, AUX.
NB! Enne laste elektrilise sõiduki soetamist tutvu OLULISE INFOGA laste elektrisõidukite kasutuse ja hooldamise kohta, sh aku hooldusjuhise kohta.
AKU GARANTII on 6 kuud.
Üldine teave
Varustus
Mõõdud ja lisateave
Milline elektriauto lapsele valida?
Laste elektriautod on väga erinevad ning allpool toome välja peamised asjaolud, millega lapse elektriauto valikul arvestada:
MOOTOR – elektriautod on erinevate mootoritega ja võimsusega. Mida võimsam mootor, seda jõulisem on auto.
AKU – elektriautod on varustatud erinevate akudega, seega pane tähele, et voldid annavad aimu, kui palju “jõudu” on akul ja ampertunnid (Ah) ütlevad, kui kaua selle akuga “töötada” saab.
KÄIGUD – kas sõidukiga saab liikuda vaid edasi või on sellel ka tagurpidikäik.
KIIRUS – kui kiiresti saab sõidukiga liikuda ning kas sõidukil on võimalus valida erinevaid sõidukiiruseid.
KAALUPIIRANG – jälgi sõiduki kaalupiirangut ning arvesta, kas sinu lapse jaoks on see piisav.
ISTMED – sõidukid on kas ühe- või kahekohalised, seega arvesta valiku tegemisel, kas laps sõidab sellega peamiselt üksi või venna-õega.
PULT – paljud vanemad soovivad omada kontrolli auto juhitavuse üle, seetõttu vaata, kas sõidukil on olemas ka pult, millega saab lapse sõitu ise suunata.
TULED JA HELID – kontrolli, millised muusika ja helide võimalused on sõidukil ning milliste tuledega on sõiduk varustatud.
LISAD – sõidukid on tihti varustatud veel ka erinevate lisadega, näiteks võti käivitamiseks, pehme nahast iste, LCD ekraan jms.
LOE LÄHEMALT BLOGIST: