Ava filter

🎁 Mida kinkida lapsele jõuludeks? 🎁 – on  lapsevanema iga-aastane küsimus. Kuna lapsed kasvavad ja arenevad väga kiiresti, siis on igal aastal jõulude eel justkui kergelt lootusetuse tunne – lasteasjade valik on ääretult lai, kuidas leida just oma lapsele sobiv kingitus? Mis on see kingitus, millega mu laps mängib ja mis oleks talle arendav? Mis on see kingitus, mis talle päriselt ka meeldib ja tooks naeratuse näole? 

 

💖  Valisime välja laste vanuse järgi kõige populaarsemad jõulutooted, et valikut oleks veelgi lihtsam teha!

 

 ✅ Kui osta jõulukingid varakult valmis, siis jääb jõulukuul enam aega perega 💖  rahulikuks aja veetmiseks, piparkookide küpsetamiseks, päkapikkude piilumiseks ja jõulukuuse kaunistamiseks. 🎄

 

✅ Hetkel on enamik populaarsemaid jõulukingitusi saadaval ning laoseisud head. Tihtilugu saavad parimad jõulukingid varakult otsa.

 

✅ Keeruline olukord Euroopas tähendab, et jõuluostud soetatakse sel aastal varakult ning parimad kingid leiavad kiiresti tee kingikotti.

 

PS: 🛒  Juhul kui soovid ostu koheselt vormistada, kuid kauba kätte saada enne jõule, siis kirjuta oma soov tellimisel Märkused lahtrisse ning arvestame sellega!

 

🙏 Suur aitäh, et soetad jõulukingid meie e-poest!  💖

 

Häid kingiideid leiad ka meie blogipostitusest: 55+ kingiideed: Mida kinkida lapsele jõuludeks?