Löökpill marimba ‘Calypso’ maapealseks kinnitamiseks

Küsi pakkumist!
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Tootekood: 560.500.200.111 / 560.500.200.311

Löökpill marimba 'Calypso' maapealseks kinnitamiseks

Marimba löökpill on loodud avalikuks kasutamiseks, et pakkuda rõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele. Seda on võimalik paigaldada mänguväljakutele, lasteaedadesse ja koolidesse, edendades sellega musikaalsust ning võimaldades nautida muusikat värskes õhus.

Instrument koosneb mitmest metalltorust, mis loovad rahustavaid ja harmoonilisi helisid, ning on mõeldud ühele mängijale korraga. Marimba sobib kasutamiseks koos teiste avalikus ruumis paiknevate instrumentidega, pakkudes lihtsat ja loomingulist mängukogemust ilma muusikaalaste teadmiste või oskusteta.

Mängupill on ette nähtud maasse kinnitamiseks, tagades stabiilsuse ja turvalisuse kasutamisel.

 • toode on mõeldud avalikuks kasutamiseks, omab vastavat sertifikaati
 • mõõdud: pikkus 61,5 cm, laius 170 cm ja kõrgus 107,5 cm
 • värv: must / laimioheline
 • äärmiselt vastupidav
 • toote kaal 41 kg

 

Marimba löökpilli kasutamine laste jaoks avalikes mängukohtades nagu mänguväljakud, lasteaiad ja koolid pakub mitmeid kasulikke eeliseid:

 • Muusikaline haridus ja areng: Mängides marimbat, arenevad laste rütmilised oskused ja muusikaline kuulmine. See annab neile võimaluse õppida erinevaid helikõrgusi ja helide kombinatsioone, mis on oluline osa muusikalisest haridusest.
 • Loovuse ja eneseväljenduse soodustamine: Marimba võimaldab lastel väljendada end läbi muusika, andes neile vahendi oma tunnete ja mõtete jagamiseks. Muusika loomine aitab arendada loovat mõtlemist ja innovatsiooni.
 • Sotsiaalsed oskused: Ühismäng muusikariistadel, nagu marimba, õpetab lapsi koostööle ja suhtlemisoskustele. Nad õpivad jagama ruumi ja instrumenti, töötama koos rütmis ja harmoonias, mis on olulised sotsiaalsed oskused.
 • Koordinatsioon ja motoorika: Marimba mängimine nõuab käte ja silmade koostööd, parandades seeläbi motoorseid oskusi ja keha koordinatsiooni. See on eriti kasulik noorematele lastele, kes arendavad peenmotoorikat ja üldist kehatunnetust.
 • Stressi maandamine ja emotsionaalne heaolu: Muusika, eriti mängides instrumenti nagu marimba, aitab vähendada stressi ja parandada üldist heaolu. Muusika loomine võimaldab lastel lõõgastuda ja väljendada emotsioone, mis omakorda soodustab positiivset meeleolu ja emotsionaalset tervist.
 • Füüsiline aktiivsus: Marimba mängimine nõuab füüsilist liikumist, aidates kaasa laste üldisele füüsilisele aktiivsusele, eriti õues mängides, mis on oluline tervisliku eluviisi säilitamisel.

 

Kokkuvõttes pakub marimba lastele mitte ainult meelelahutust, vaid ka hariduslikke ja arengulisi eeliseid, mis toetavad nende üldist kasvu ja heaolu.

Järelmaks

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist.

ESTO järelmaksu plussid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu tingimused

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Intess alates 0%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 4 aastat
ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Vaata lähemalt esto.ee.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

SILDID: