Kes meist ei sooviks soojal suvepäeval sulistada basseinis oma koduaiast lahkumata… EXIT välibassein on justkui selleks loodud, et ennast oma koduaias mõnusalt värskendada.   

 

EXIT basseinid on kvaliteetsed, tugeva raamiga ning sobivad suurepäraselt igasse koduaeda. Basseinid on varustatud filterpumbaga, mis aitab vett basseinis puhtana hoida.

 

Soojendusega välibasseinide standardvarustusse kuuluvad katus, liivafilterpump, soojuspump ja basseiniredel. Komplekti kuuluv soojuspump ühendub lihtsasti liivafilterpumbaga ja nii saab nautida lõputuid tunde basseinis juba hooaja algusest peale. Basseini mõõtmed pakuvad piisavalt ruumi nii mõnusaks lõõgastuseks õhkmadratsil kui ka basseini sügavus annab võimaluse sukeldumiseks vee alla.

 

Katusega välibasseinidel on kokkuvolditav katus, mida on võimalik lihtsasti basseinile peale tõmmata ja selle all ka vihmase ja tuulisema ilma korral basseinimõnusid nautida. Katus kaitseb nii vihma ja tuule eest kui ka toimib säästva lahendusena vee soojendamiseks, kuna päike soojendab vett ja soojus jääb katuse alla.  Samuti aitab katus hoida basseini puhtana, kaitstes basseinivett lendlevate lehtede, putukate jms eest.

 

Päikesevarjuga basseinidel on ainulaadne päikesevari, mis pakub optimaalset kaitset päikese eest. Tänu lihtsale voltimissüsteemile saab basseini väga lihtsasti katta kas täielikult või osaliselt päikesevarjuga, nii et isegi siis, kui päike on tõeliselt ere, saab basseinis siiski mõnusalt ujuda ning lapsi ja ennast UV-kiirte eest kaitsta. Reguleeritavad ribad võimaldavad päikesevarju liigutada ja kinnitada mistahes soovitud kõrgusele. Päikesevarjul on stiilne must disain ja kvaliteetne viimistlus.

 

Kandilised basseinid sügavusega 65cm sobivad suurepäraselt, kui soovite väikelastele sobivat basseini koduaeda, mis ei võta palju ruumi. Soovituslik basseini vee sügavus on 55cm, mistõttu bassein on sobilik just väiksematele lastele.

 

EXIT välibasseinid on mõeldud hooajaliseks kasutamiseks ning bassein tuleb sügisel tühjendada, kokku pakkida ja üle talve hoida kuivas kohas.

 

EXIT bassein on kvaliteetne ning pakub värskendavat suplust oma koduaias pikkadeks aastateks ja ilmale vaatamata! 

 

Loe ka meie blogipostitust: Mida peab teadma EXIT välibasseinide hoolduse ja ohutuse kohta. 

Ostukorv
Sorteeri hinna järgi
Sorteeri tarne järgi
Kiire tarne (66)
Sorteeri saadavuse järgi
Näita vaid saadaval tooteid (70)
Tootja
Sari
Batuudi läbimõõt
ø 366 cm (1)
Värvus
Kuju
Tüüp
Võrk
Hüppemugavus
Vali tüüp
Bränd
Moodulid
Platvormi kõrgus
Lisad
Mootor
Aku
Istmed
Puidu töötlus
Peaümbermõõt
Vanus