Löökpill marimba ‘Stream’ maasiseseks kinnitamiseks

Küsi pakkumist!
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Tootekood: 560.500.210.111 / 560.500.210.411

Löökpill marimba 'Stream' maasiseseks kinnitamiseks

Marimba löökpilli kasutatakse avalikes kohtades, pakkudes rõõmu igas vanuses inimestele. Seda võib leida mänguväljakutel, lasteaedades ja koolides, kus see aitab arendada nii laste kui ka täiskasvanute muusikalist tunnetust ning pakub võimalust nautida muusikat õues.

See instrument koosneb mitmest metalltorust, mis loovad rahustavaid ja harmoonilisi helisid, olles mõeldud mängimiseks ühele inimesele korraga. Marimba ühildub ka teiste avalikus kasutuses olevate instrumentidega, võimaldades lihtsat ja loovat mängimist ilma eriliste muusikaalaste teadmiste või oskusteta.

 • toode on mõeldud avalikuks kasutamiseks, omab vastavat sertifikaati
 • mõõdud: pikkus 90 cm, laius 63 cm ja kõrgus 114,5 cm
 • värv: must / laimioheline
 • äärmiselt vastupidav
 • toote kaal 22 kg

 

Marimba, avalikus ruumis kasutamiseks mõeldud löökpill, pakub lastele mitmeid kasulikke eeliseid:

 • Muusikaline areng: Marimba mängimine tutvustab lapsi muusika põhielementidele nagu rütm, meloodia ja harmoonia, aidates kaasa nende muusikalisele kuulmisele ja rütmilistele oskustele.
 • Loovuse ergutamine: Lapsi julgustatakse kasutama oma kujutlusvõimet ja loovust, luues uusi helisid ja meloodiaid. See soodustab loomingulist mõtlemist ja eneseväljendusoskust.
 • Sotsiaalsed oskused: Marimba võimaldab lastel mängida koos teistega, õpetades neile koostööd, omavahelist suhtlemist ja ühise eesmärgi nimel tegutsemist.
 • Motoorsete oskuste arendamine: Mängupilli kasutamine aitab parandada käe-silma koordinatsiooni ja peenmotoorikat, mis on laste füüsilise arengu olulised aspektid.
 • Emotsionaalne heaolu: Muusika mängimine aitab lastel väljendada oma tundeid ja aitab stressi maandada, pakkudes seeläbi positiivset mõju nende emotsionaalsele heaolule.
 • Õuesõpe: Marimba paigutamine välitingimustesse julgustab lapsi veetma aega värskes õhus, mis on oluline nende füüsilisele tervisele ja heaolule.

 

Seega, marimba ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid on ka väärtuslik vahend laste üldise arengu ja heaolu toetamiseks.

Järelmaks

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist.

ESTO järelmaksu plussid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu tingimused

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Intess alates 0%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 4 aastat
ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Vaata lähemalt esto.ee.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

SILDID: