-35%

Laste lõbus karaoke mikrofon MP3

Original price was: 19.90€.Current price is: 12.95€.

Availability: Laos

Kiire tarne
Tootekood: 1658/lean

Vaata ka:

Laste mikrofon

Muusika rikastab lapse elu, avardades tema maailmapilti ja toetades mitmekülgset arengut. Karaoke mikrofon esitleb end kui täiuslik kingitus noortele talentidele, kes naudivad esinemist, tantsimist ja laulmist, tuues esile nende sisemise artisti.

See mänguasi ei ole lihtsalt mikrofon; see on põnevuse ja loovuse allikas. Esinemise ajal süttivad mikrofonil olev lips ja pall, luues lavalise atmosfääri, mis lisab esinemisele sära ja teeb iga laulu eriliseks.

Komplektis leiduvad tarvikud rikastavad kogemust veelgi:

  • Karaoke mikrofon, mis on disainitud väikeste esinejate kätesse sobima.
  • MP3/telefoni kaabel, mis võimaldab lihtsat ühendust erinevate seadmetega.
  • Pael, et mikrofon oleks alati turvaliselt käeulatuses.

Mikrofon pakub ainulaadset võimalust salvestada ja taasesitada lapse laulmist, võimaldades neil oma esitustele tagasi vaadata ja nautida. Ühenduvus telefoni või MP3-mängijaga avardab võimalusi, lubades väikestel lauljatel kaasa laulda oma lemmiklugudele, tuues lõputu repertuaari nende sõrmeotstesse.

Veelgi enam, mikrofonil on häälemuutja funktsioon, mis lisab mängule põnevust, võimaldades lapse häälel kõlada poisina, tüdrukuna või isegi robotina. Samuti sisaldab see 10 armastatud laulu, mis on garanteeritud hitid igal esinemisel.

Mikrofoni mõõtmed, 19 cm pikkus, teevad sellest ideaalse kaaslase igas vanuses lastele. Energiaallikaks on 3x “AAA” patareid (mis ei kuulu komplekti), tagades, et esinemine ei katke ootamatult.

See karaoke mikrofon on rohkem kui mänguasi; see on vahend, mis toetab lapse eneseväljendust, suurendab enesekindlust ja pakub lõputuid tunde meelelahutust ja loovat mängu. Ideaalne kingitus igale noorele artistile, kes on valmis oma esinemisoskusi jagama ja avastama muusika imelist maailma.


Laste mikrofon on vahend,
mis mitte ainult ei paku lõbu ja meelelahutust, vaid on ka oluline musikaalsuse ja mitmete teiste oskuste arendamisel lastel. Siin on mõned põhjused, miks laste mikrofon on musikaalsust arendav:

  • Julgustab muusikalise väljendusega katsetamist: Lastele mõeldud mikrofon võimaldab neil laulda ja teha muusikat, andes neile platvormi oma musikaalseid ideid vabalt väljendada. See julgustab loovust ja eksperimenteerimist erinevate helide ja muusikastiilidega.
  • Arendab rütmitaju: Laulmine mikrofoniga aitab lastel arendada rütmitunnetust, mis on muusikas mängimise ja kuulamise keskne oskus. Rütmi järgimine ja loomine õpetab lastele ajastust ja koordinatsiooni.
  • Toetab kuulamisoskuse ja helikõrguse tunnetuse arengut: Lauldes ja kuulates enda lauldud muusikat, saavad lapsed paremini aru helikõrguse erinevustest ja õpivad neid eristama. See aitab arendada muusikalise kuulmise oskust, mis on oluline muusikainstrumentide mängimisel ja harmooniliste suhete mõistmisel.
  • Parandab keeleoskust ja sõnavara: Laulude laulmine ja sõnade meeldejätmine aitab lastel õppida uusi sõnu ja fraase, parandades nende keeleoskust ja sõnavara. Laulmine võib samuti aidata parandada hääldust ja selget eneseväljendust.
  • Edendab eneseväljendust ja enesekindlust: Mikrofoni kasutamine annab lastele võimaluse end väljendada ja jagada oma mõtteid ning tundeid muusika kaudu. See võib suurendada enesekindlust, kuna lapsed õpivad, kuidas esineda ja väljendada ennast teiste ees.
  • Soodustab sotsiaalseid oskusi: Laulmine ja muusika tegemine koos teistega õpetab lastele koostööd, kuulamist ja kordamööda tegutsemist. See aitab arendada sotsiaalseid oskusi ja õpetab lapsi, kuidas ühiselt musitseerides koos töötada.
  • Pakub emotsionaalset väljundit: Muusika on tugev emotsionaalne väljendusvahend. Lastele mõeldud mikrofoni kasutamine võimaldab lastel oma tundeid väljendada ja töödelda, pakkudes neile emotsionaalset tuge ja heaolutunnet.

Laste mikrofon on mitmekülgne tööriist, mis toetab lapse üldist arengut, eriti musikaalsust, andes neile vahendid muusikaliseks väljenduseks, eneseavastuseks ja sotsiaalseks suhtlemiseks.

Järelmaks

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist.

ESTO järelmaksu plussid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu tingimused

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Intess alates 0%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 4 aastat
ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Vaata lähemalt esto.ee.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

SILDID: , , , , , , , , , , ,