Laste juhtmevaba mikrofon bluetoothiga, hõbe

12.95

Tootekood: 22188/maxy

Laste mikrofon

Avage uks lõpututele laulmise ja esinemise seiklustele meie juhtmeta Bluetooth-mikrofoniga – täiuslik kaaslane kõigile väikestele artistidele, kes unistavad kodulaval särada. Muusika mängib hindamatut rolli lapse arengus, ergutades kuulmis- ja rütmitaju ning toetades õppimist läbi mängu. See mikrofon on mitte ainult lõbus mänguasi, vaid ka väärtuslik arenguvahend, mis toob esile iga lapse sisemise staari.

Meie karaoke mikrofoni kasutamine on imelihtne: ühendage see Bluetoothi abil oma mobiiltelefoni või sülearvutiga ja laske taustamuusikal voolata. Integreeritud kaks kõlarit pakuvad head heli, luues tõelise kontserdielamuse otse teie elutoas. Ühendades mikrofoni teie valitud seadmega, saate muusikat ja laulu samaaegselt esitada, tagades katkematu lõbu ja muusikalise rõõmu.

See mikrofon on suurepärane lisa igale peole või kokkusaamisele, sobides suurepäraselt igas vanuses muusikasõpradele.

Mikrofoni omadused on järgmised:

 • Juhtmevaba ühenduvus, pakkudes vabadust liikuda ja esineda.
 • Ühilduvus laia valiku seadmetega, sealhulgas iPadide, iPhone’ide, tahvelarvutite ja isegi CD-mängijatega.
 • Kaks integreeritud kõlarit, mis tagavad suurepärase helikvaliteedi.
 • 5 V toiteallikas ja AUX-pesa lisaseadmete jaoks.

Juhtpaneeli nupud võimaldavad:

 • Salvestada esitusi ja modifitseerida häält REC-nupuga.
 • Liikuda lugude vahel edasi ja tagasi PREV ja JÄRGMINE nuppudega.
 • Reguleerida laulu helitugevust MIC VOL nupuga.
 • Pausida muusikat ja teha selfie’sid SCAN-nupuga.
 • Helitugevust kohandada VOL+ ja VOL- nuppudega.
 • Helisid omavahel segada REMIX-nupuga, luues ainulaadseid helikogemusi.

Tehnilised andmed:

 • Valmistatud vastupidavast alumiiniumist ja plastikust.
 • Sagedusvahemik 100Hz – 10kHz, tagades laia helispektri.
 • Laetav 1200 mAh aku, mis pakub 3-4 tundi laadimisaega ja kuni 6-8 tundi tööaega.
 • Mikrofoni mõõtmed on 23 cm x 7.5 cm x 7.5 cm, ideaalsed käes hoidmiseks ja mugavaks kasutamiseks.

See mikrofon ei ole lihtsalt kingitus – see on võimalus avastada muusika imeline maailm, arendada peidetud talente ja jagada rõõmu laulmisest. Ideaalne igale väikesele muusikatähele, vanuses 3 aastat ja vanemad. 

 

Laste mikrofon on vahend, mis mitte ainult ei paku lõbu ja meelelahutust, vaid on ka oluline musikaalsuse ja mitmete teiste oskuste arendamisel lastel. Siin on mõned põhjused, miks laste mikrofon on musikaalsust arendav:

 • Julgustab muusikalise väljendusega katsetamist: Lastele mõeldud mikrofon võimaldab neil laulda ja teha muusikat, andes neile platvormi oma musikaalseid ideid vabalt väljendada. See julgustab loovust ja eksperimenteerimist erinevate helide ja muusikastiilidega.
 • Arendab rütmitaju: Laulmine mikrofoniga aitab lastel arendada rütmitunnetust, mis on muusikas mängimise ja kuulamise keskne oskus. Rütmi järgimine ja loomine õpetab lastele ajastust ja koordinatsiooni.
 • Toetab kuulamisoskuse ja helikõrguse tunnetuse arengut: Lauldes ja kuulates enda lauldud muusikat, saavad lapsed paremini aru helikõrguse erinevustest ja õpivad neid eristama. See aitab arendada muusikalise kuulmise oskust, mis on oluline muusikainstrumentide mängimisel ja harmooniliste suhete mõistmisel.
 • Parandab keeleoskust ja sõnavara: Laulude laulmine ja sõnade meeldejätmine aitab lastel õppida uusi sõnu ja fraase, parandades nende keeleoskust ja sõnavara. Laulmine võib samuti aidata parandada hääldust ja selget eneseväljendust.
 • Edendab eneseväljendust ja enesekindlust: Mikrofoni kasutamine annab lastele võimaluse end väljendada ja jagada oma mõtteid ning tundeid muusika kaudu. See võib suurendada enesekindlust, kuna lapsed õpivad, kuidas esineda ja väljendada ennast teiste ees.
 • Soodustab sotsiaalseid oskusi: Laulmine ja muusika tegemine koos teistega õpetab lastele koostööd, kuulamist ja kordamööda tegutsemist. See aitab arendada sotsiaalseid oskusi ja õpetab lapsi, kuidas ühiselt musitseerides koos töötada.
 • Pakub emotsionaalset väljundit: Muusika on tugev emotsionaalne väljendusvahend. Lastele mõeldud mikrofoni kasutamine võimaldab lastel oma tundeid väljendada ja töödelda, pakkudes neile emotsionaalset tuge ja heaolutunnet.

Laste mikrofon on mitmekülgne tööriist, mis toetab lapse üldist arengut, eriti musikaalsust, andes neile vahendid muusikaliseks väljenduseks, eneseavastuseks ja sotsiaalseks suhtlemiseks.

Järelmaks

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist.

ESTO järelmaksu plussid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu tingimused

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Intess alates 0%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 4 aastat
ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Vaata lähemalt esto.ee.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

SILDID: , , , , , ,