Mängumaja Toby 2,1m² + 2-kohaline kiik (naturaalne)

Alates: 849.00

Kiire tarne
Tootekood: EL16-4228

Mängumaja Toby (2,1m²) + 2-kohaline kiik

Mängumaja Toby on 2,1m² pindalaga jalgadel mängumaja, millel on terrass 1,22m².

Valmistatud Eestis kuusepuidust ning mõeldud kodukasutusse välistingimustesse.

Terrassiga mängumajal on 2-kohaline kiik koos kahe plastikust kiigeistmega. Mängumajale sobib liumägi 2,5m (värvivalik), liumägi ei ole komplektis kaasas, saab juurde osta.

Kiigeistme kinnitused on universaalsed, soovi korral saab kiigeistme vahetada beebikiige või pesakiige vastu (lisatasu eest).

Mängumaja platvormile saab paigaldada ka ronimisrambi või ronimisseina (lisatasu eest).

Mängumaja puit on töötlemata ning see tuleks enne või pärast paigaldust koheselt töödelda puidukaitsevahendiga nii seest kui väljast. Sobib lastele alates 3. eluaastast. Toode on mõeldud samaaegseks kasutamiseks kuni 6-le lapsele. Pakk tarnitakse detailidest ning see tuleb kokku panna täiskasvanu poolt. Kokkupandud maja katusel ei tohi ronida.

Mängumaja tuleks betoneerida postijalgade või ankrutega maa külge. Soovitame kasutada betoneerimiseks näiteks F-ankruid (6tk).

Mängumaja tootja on Palmako (Eesti).

Kui valite paigaldusteenuse, siis paigaldus sisaldab mängumaja kokkupanekut ja F-ankrutega betoneerimist maasse. Paigaldus ei sisalda mängumaja värvimist.

Kui soovid sarnast mudelit, kuid veidi suuremat, siis vaata ka mängumaja Merlyn mudeleid.

GALERII Vaata fotode galeriist mängumaja Toby fotosid (fotod on kaitstud autoriõigusega, fotode õigus manguvaljakud.eu).

Mänguväljaku komplekti kuulub

mängumaja puitdetailid

trepp

kiigemoodul pikkusega 235cm,

kiigeklambrid 4tk

2 plastikust kiigeistet (punane)

kinnitusvahendid

ankrud maasse kinnitamiseks ei ole komplektis, soovitame kasutada F-ankruid (igale jalale)

Lisainfo

mängumajale sobib liumägi pikkusega 2,5m (platvormi kõrgus 1,2m), saab juurde valida

Kiigepuud on võimalik paigutada nii vasakule kui ka paremale mängumaja küljele.

Mängumaja alla on võimalus tekitada liivakast. Vaja läheb puitlaudu, maja alune mõõt ca 180x190cm (galeriis näha erilahendusena).

Komplekti mõõdud on toodud galeriis.

Mängumaja mõõdud on 180(L) x 122(P) x 169/287(K) cm, kaal 270kg

Platvormi kõrgus on 1,2 m.

Liumägi on võimalik paigaldada mängumaja kõrvale või ette, samuti on võimalik muuta redeli asendit.

Ronimissein/ramp ei kuulu komplekti, saab juurde valida (vaata seotud tooted).

Mängumaja pindala 2,1m² + terrassi pindala ca 1,26m²

Mängumaja terrassi mõõdud on 180 (L) x 68 (P) cm

Kiigepuu pikkus on 235cm, kõrgus 208cm, laius 250cm. Kiigejalad on valmistatud 70x70cm ning kiigepuu 90x90 prussist.

Kiigepuu nurgakinnitused võivad erineda galeriis näidatust.

Põrandalauad, katuse ja seinapaksus on 16mm

Seinakõrgus 117cm

Katuse pindala/kaldenurk 4,6m²/29 kraadi

Ukseava mõõdud sise 49x115cm

Mitteavanev aken 2tk, mõõdud 40x44cm

Pakendi mõõt 1,9×1,2×0,5m

Mängumaja on võimalik ise vastavalt soovile värvida või toonida.

Katuse pealismaterjal ei kuulu komplekti, võimalik juurde osta kärgmaterjal 2 pakki või ruberoidi 1 rull, valiku saab teha toote valikmenüüst.

Transport maha laadimisega

Mängumaja paigaldus

Maja tuleb ankurdada aluspinna külge! Ankurdamata maja kasutamine on keelatud! Ankrud (ei sisaldu tarnekomplektis) ja kinnitusviis valida vastavalt aluspinnale (vaata paigaldusjuhendit)!

Ankruid ei tohi kinnituspoltidega kinnitada kõnniteeplaatide külge (ilma betooni valamata)!

Mängumaja värvimine ja hooldus

Puit on looduslik materjal ning kasvab ja kahaneb sõltuvalt ilmastikuoludest. Suured ja väikesed praod, värvitoonide erinevused ning muutused, samuti muutuv puidustruktuur ei ole vead, vaid on puu kasvamise tulemus ning puidu kui loodusliku materjali omapära.

Töötlemata puit muutub seistes mõne aja pärast hallikaks, võib tõmbuda siniseks ja minna hallitama. Et kaitsta oma mängumaja puitdetaile, peate Te need koheselt puidukaitsevahendiga töötlema.

Tähelepanu! Maja tarnitakse viimistlemata kujul. Tuleohu vähendamiseks kasutage värve või immutusmaterjali, mis ei soodusta tule levikut. Kasutage veebaasil valmistatud värve ja immutusvahendeid, vältige lahustil põhinevaid tooteid. Paluge nõu erialaspetsialistilt töötlemata okaspuu jaoks mõeldud värvide osas ja järgige värvitootja juhiseid.

Toodet ei ole lubatud katta lakkide või värvidega, mille pinnal on leegi levimise kiirus suurem kui 20mm/s. Värvimisel kasutage kõrge kvaliteediga tööriistu ja värve, järgige värvide kasutusjuhendit, tootja ohutus- ja kasutamisjuhiseid. Ärge kunagi värvige terava päikese käes ega vihmase ilmaga.

Pärast maja montaaži soovitame lõplikul viimistlusel kasutada ilmastikuoludele kaitseks värvi, mis kaitseb puitu niiskuse ja UV-kiirguse eest.

Pikaaegse kuiva kliima tingimustes võib puit kokku kuivada ja kruvide kinnitused võivad nõrgeneda. Kontrollige regulaarselt ja vajadusel pingutage kruvide, mutrite ja poltide kinnitust! Vastasel korral võib toode ohtlikuks muutuda.

Kord aastas tuleb üle vaadata materjali sobivus, aksessuaaride korrosiooni ja puitosade mädanemise võimalikkus. Liikuvaid metallosi tuleb õlitada, kulunud või defektiga osad tuleb asendada tootja pakutavate detailidega.

Eriti hoolikalt tuleb jälgida barjääride ja ukse kinnitust.

Kord poole aasta järel soovitame Teil maja hoolikalt üle vaadata. Reeglipärane maja värvimine pikendab oluliselt Teie mängumaja eluiga.

Samuti kontrollige katusekatte seisukorda, et avastada aegsasti võimalikud lekked. Lekete esinemisel kõrvaldage need, et vesi ei kahjustaks katust ega muid maja puitosi.

Kasutage toote parandamiseks ainult identseid detaile. Andmed komponentide kohta leiate tootega kaasnevast dokumentatsioonist.

Mängumaja tutvustusvideo

Järelmaks

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest ja võib erineda allolevast laenukalkulaatorist.

ESTO järelmaksu plussid

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!
Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu tingimused

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Intess alates 0%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 4 aastat
ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Vaata lähemalt esto.ee.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

Pakend 1

EAN kood
Mõõtmed (Pikkus x laius x kõrgus) cm
190 x 120 x 50
Kogukaal kg
266

Pakend 2

EAN kood
Mõõtmed (Pikkus x laius x kõrgus) cm
240 x 20 x 25
Kogukaal kg
25

Vaata ka:

SILDID: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ostukorv